Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 2D


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

Originally posted by Phantom

Pablo - w asterixie & obelixie...takie zostają bo na majtałaski Obelixa były stylizowane...i Anderton tak chciał :D a i wcale tak źle nie wyglądają :D

 

Saygon - chwila moment narazie ogólny zarys colorów a teraz reshta...jush się za brudzenie i flakowanie zabieram :D

 

pozdro...

 

Hehe, Phantom, niekiepski kolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 547
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

poprawiłem say...chociash z twojego postu niczego nie wywnioskowałem odnośnie krwi...ale taka musi jush być...dla szynkarza jest to normalne że jest upiepszony krwią bo przeciesh schabowe na choince nie rosną trzeba coś zabić żeby przyrządzić...a ten oto obiekt lubuje się w takich akcjach...a i napewno w życiu nie widział proshku do prania :D

 

Proponowana nazwa - Luigi albo z Polskiego - Luidzi :D chyba ta druga nazwa lepiej brzmi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a co myślisz że bohater będzie zapalał po wielkim świecie a po drodze będzie tylko budynki spotykał?? heh...musi być fauna i flora :D

 

a ja właśnie zaczynam organike...którą wy potem moglibyście wymodelować :D

 

kto chce grzyba :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jejku :)

 

MeG - thx :D

 

Tomek - [piwo] widze że jush jest ok :)

 

RadX - a prosze cię uprzejmie...

 

Gotham - bardzo mnie to cieszy :)

 

Dzięki wam wszystkim, nie spodziewałem się że jeden kwiatek tyle pozytywów może zdziałać :) jeszcze raz Big Thx & [piwo]...for all :D to mocno motywuje do dalshej roboty :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo jejku Phnatom , jakis czadzik , hmmm Coś mis ie wydaje ze p[osiwecasz za wiele czasu na zabawe w Photoshopie a za mało dla siebie samego , hehe stary podziwiam Ciebie za wiedze , umiejetnosci i za cierpliwosc jaką przelewasz na swoje wytwory twórcze .

Podoba mi sie barman jest elegancki i taki szarmandzki buahahaa , wypasiony , Grzyby i kwiatek są zadziwiające , efkt zycia jest walący mniena kolana ... NIe zebym tlyko chcwalił ale ja nie znam sie tak tan 2d tak jak ty sie znasz ale wiesz to co widze jak ty to robisz wprawia mnie w zachwyt .....

Powodzenia , czekam na reszte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by SiD

hmmm Coś mis ie wydaje ze p[osiwecasz za wiele czasu na zabawe w Photoshopie a za mało dla siebie

 

i tu cholera SiD mash racje...heh głupio się przyznać...ale faktem jest że siedze w domu non-stop...i gnije nad PSem...ale jak widze taki obrazek który przyszedł do mnie 10 minut temu to poprostu nie moge sobie odmówić zabawie...w poprawienie jego wyglądu...

monster.jpg

10 min w psie...z tym obrazkiem w szoku jestem co mógłbym zrobić po 2 dniach...

 

poprostu kręci mnie siedzenie w 2D tak jak was w 3D...i poświęcam temu cały mój czas...traktując jako rozrywke...

 

dzięki SiD...zaraz spiepszam z chaty na pożądne [piwo]...kiedyś trzeba :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

willow - thx...naprawde nie wiem...czy ten art będzie użyty w grze...dostałem go od koleżanki...która dostałą ten scan od swojego kumpla :) a ja czekam na gg żeby z nim pogadać :) a to co jest u góry to to jeszcze nie jest skończone...poświęciłem temu obrazkowi raptem z 10...15 minut...a chce więcej :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa...luz...heh...mam naprawde dobrego concept-arciarza...on potrafi naprawde dużooo...jeszcze nigdy nie widziałem 500 kaset VHS z filami po 2 sztuki na kasecie czasem więcej...on jak nie może wyobrazić sobie jakiejś sceny (tak mi się przyznał) włącza wybrany film...i znajduje scene :) on ma świra :P

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Willow...za pare godzinek wybieram się do Andertona może coś dołożył do swojej radosnej twórczości :) może skończył okładkę...

 

narazie przynajmniej na pare dni daje sobie urlop gdyż musze zakupić CD-ROM bo mój poszedł się jeb** 13 w piątek...no i upragniony tablet :)

 

a w między czasie zabrałem się za mój życiowy projekt...tak myśle że życiowy bo jest wyśniony i jak jeszcze byłem małym szczylem to go narysowałem :) nic wam więcej od nośnie pracki nie powiem...może tylko zdradze tytuł...mianowicie Sakrament Pokuty...

 

pozdro...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ander mnie zaskoczył...zrobił pare projektów twarzy elfa...czyli cholera chłopak profesjonalnie wziął się za rzecz :) No ale jest problem...od nas zależy która twarz będzie w grze...dlatego proszę was o wybór...rysunki są ponumerowane...

 

Please chose your number...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności