Skocz do zawartości

Scena 3d:Bajkowy krajobraz


misiek_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hm, przynajmnie nie jest pojedynczy box jak u niektorych i od razu temat poprawnie napisany :)

 

co do samego obrazka, to za małe rozdzielczość. z tego co widać to nie podoba mi sie ten róż/fiolet. poza tym mgła na lewo od domku dziwnie są konczy, powinna się zlewać z niebem i tłem.

 

pokaz siateczke i, jesli mozesz, to render w conajmniej 640x480

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobalobymi sie, gdyby kolorystyka plotka i postaci nie byla prosto z barbie wzieta.

jesli tego nie widzisz, pojdz do okulisty i daj sie zbadac czy nie jestes slepy na kolory.

 

oprocz tego scena by byla naprawde przyjemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli tego nie widzisz, pojdz do okulisty i daj sie zbadac czy nie jestes slepy na kolory.

Aniu aniu, kolega sie dopiero uczy. Czasmi potrzeba czasu i troche spapranych prac by wyrobilo sie wyczucie.

 

Jesli tak zaczynasz swoja prace z grafika 3d to zaczynasz ja bardzo przyzwoice bo choc praca nie jest jakas super ale cos w tej pracy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że jeszcze przedemną dużo pracy

ale mam jedno sprostowanie

nie jest to moja pierwsza praca w 3d( w końcu kto by od razu potrafił wymodelować bez korzystania wcześniej z programu)

lecz jest to pierwsza praca którą tutaj przedstawiłem ( i mam nadzieję że w tym senie chodziło wam o pierwszą pracę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności