Skocz do zawartości

Moment Krytyczny - Tuż przed - und3r (dozwolone od lat 18)


Rekomendowane odpowiedzi

"Pokazałem to wstepne byście wiedzieli ze pracuje " ach ta propaganda :P

 

kobieta fajna, modelik miodzio, kilka bledow ejst, to fakt.

co do samego przedstawienia, mysle ze jakbys ja okryl lekko, jakims ciekwym materialem, moze jedwabien, tudziez jakims zniszczonym dzinsem wzbudzilo by to wiecej sensacji, jakas forma oczekiwania, pozadania, pobudzenia wyobrazni

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 269
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

KomiC: Wiem ... nie robilem nic z nim bo nie mialem podloza gotowego w 3d jeszcze.

Dzis po pracy jade na imprezke jakas wiec jutro obiecuje ze na 100% bedzie juz o niebo lepiej!

 

AG: Siur dzieki za zwrócenie uwagi :) Będzie poprawione!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie spoko, ale popracuj nad wlosami, no bo wygladaja jak z drutu. Wydaje mi sie ze w tej pozycji by opadly na ziemie... Drugi bad ze wyglada jak by sie unosila (ale to i tak pewnie sie jeszcze troszke zmieni) wiec.... Zobaczy

 

Pozdro i byle tak dalej (ale troszke szybciej :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Jest tylko jedno, ale z doświadczenia wiem że w, normalnych warunkach aby kobieta mogła być w stanie w jakim próbujesz ją zaprezentować to potrzebny jest jej facet :)

 

ee, coś nas tu bujasz...

 

tej pani wystarczą do szczęścia zwinne paluszki i niech tak zostanie

 

pozdrawiam

 

P.S. jakiś update może ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wezcie schowajcie ten wątek, zdyskwalifikujcie tą prace lub nieprzepuscie przez nominacje ]:-> dzisiaj moj ojciec zaciekawił sie bitwą i tym jak tam moja pracka sobie zyje, wchodzi na forum a tutaj to. i do kogo pretensje? DO MNIE :mad: ze zabrania mi brac udziału w tym konkursie, ze to nienormalne, zboczone itd, itp:mad: holera :/ nie ma to jak rodzinka :/

 

EDIT: dajcie moze chociaż mniej kontowersyjna miniatórke oki? nap samą głowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wezcie schowajcie ten wątek, zdyskwalifikujcie tą prace lub nieprzepuscie przez nominacje ]:-> dzisiaj moj ojciec zaciekawił sie bitwą i tym jak tam moja pracka sobie zyje, wchodzi na forum a tutaj to. i do kogo pretensje? DO MNIE :mad: ze zabrania mi brac udziału w tym konkursie, ze to nienormalne, zboczone itd, itp:mad: holera :/ nie ma to jak rodzinka :/

 

EDIT: dajcie moze chociaż mniej kontowersyjna miniatórke oki? nap samą głowe;)

heheheheheh, tak jest jak sie rodziców do internetu dopuszcza :D

a tak swoją drogą to chyba jest napisane w temacie "(dozwolone od lat 18)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności