Skocz do zawartości

Moment Krytyczny - Tuż przed - und3r (dozwolone od lat 18)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wyobrazałem ja sobie leżaca na pleckach z lekko zgietymi kolanami...

Zeby zobaczyc czy sie siatka w kroku dobrze odksztalca :D?

 

Coz, temat niewatpliwie chwytliwy, wykonanie poki co swietne, czego chciec wiecej :). Jesli chodzi o bledy, moge najwyzej powtorzyc- wlosy i zgiecia przegubow. Keep up the good work :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gio ... aby aki efekt był musiałem ustawić aż 6 różnych morphów! A to jest efekt pomiędzy nimi ... Jeden to uśmiech inny to otwarta buzia inny to oczka ,,, inny to policzki itd... Cieszę się że efekt pracy nad buzią nie zawiódł...

Co do błędów w 'pregubach' naprawię!! Obiecuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Klicek! :)

Komputer się naprawdę męczy jak ustawiam wszystko w nim.

Już display as box do wszystkiego prawie stosuję i dalej ... hehe :)

Ale spoko ... już niebawem skończę panienkę i zacznę robić szczegóły otoczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki a teraz obiecane siatki.

Ale już nie są takie ładne jak na początku gdyż musiałem troszkę je troszkę przystosować by się ładnie zginały. Myślę że już raczej po tych siatkach nie będziecie chcieli oglądać moich siatek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]raczej po tych siatkach nie będziecie chcieli oglądać moich siatek

 

pieknie to ujales :)

 

zle nie jest, w sumie ja na siatke leje mimo ze przydala by sie pozadna topologia bo wkoncu ja troche wyginasz i zaoszczedzil bys calkiem sporo scianek.

 

Ale jak sie ladnie smo0tuje, wygina i ladnie wyglada to olac siatke ;)

 

znam osobe ktora modeluje podobnie jak ty i robi genialne pracki, wiec modeluj modeluj i nie patrz na to :)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Klicek. One są takie by dobrze morphować i ustawiać w riggu. Wiem że to śmieszne ale myślę że lać na siatkę. Jak była bez rigga i bez morphera była czysta .. ale musiałem tak popsuć by wyrazy twarzy były si.

Przepraszam kibiców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm chodziło mi o samą głowe w zblizeniu, ale z ta miną którą pani ma na obrazku, otwarte usta, opuszczone powieki itp, z tym samym kontem kamery, poprostu chce sie przyjrzec z bliska, najlepiej wersja ze skylightem + siatka, i w rozdziałce minimom 640/480 plizzzzzzzzzzzzzz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jej głowe skierowała w bok, ewentualnie ciut w góre, bo troche dziwnie jak ona sie tak prosto w kamere patrzy.

i może żeby ona tej ręki nie trzymała bez sensu w powietrzu, tylko na przykład przyciskała do piersi.

ale na razie bardzo ładnie wychodzi.

włosy bym zrobiła takie anielskie loczki jasnobrązowe z pomarańczowym połyskiem (raczej krótkie), ale nie wiem jak by to w 3d można wykonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Milla wyglądała tam fatalnie, odrażająco w tych scenach a'la brak makijażu-brud na buzi :>

 

Rude zdecydowanie odpadają :) moim zdaniem warto by się pokusić o jakiś naturalny kolorek... bez nuty kure***... (za przeproszeniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panienka przednia - zwłaszcza wyraz twarzy. Nie raz mnie korciło żeby też własną wykonać, ale jakoś nie było kiedy.

Czy owa poza zostanie taką jaką jest? W tej chwili raczej nie kojarzy się z tytułowym momentem krytycznym, raczej z... hmm wstępnym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal atakuje stopy, zreszta sam mozesz sprawdzic jako facet powinienes miec noge jak trzeba i zmiez sobie stosunek palcow do calej stopy,,, pozatym to chyba nie jest nwes, ze kobiety z malymi, drobnymi stopkami sa jak ogien w lozku: ], a o to tu chyba sie rozchodzi: ]

jeszcze jedno ring, ringiem ale chyba bedizesz musial lokiec zrobic juz w pozycji finalowej inaczej sie bez miesni nie da: ] heheeh pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlosy sa nawet dobre choc jeszcze do drobnego remontu, i niewiem ale ta szyja jest za waska na taka glowe, przynajniej tak mi sie wydaje. Ale texturki sa b.dobre, rzesy brwi tez.. Moze jeszcze dolna warge popraw troszke. Pozdrawiam

 

Edit: wszystkiego najlepszego und3r:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności