Jump to content
bojar

Maszyny bojowe: "Death Machine"

Recommended Posts

Witam i się przyłanczam oto moje założenia :

"Deadth machine" będzie istotą z piekła rodem, demonem stworzonym przez nieuniknioną

przyszłość, mrocznym posłańcem, stworzonym tylko w jednym celu, eksterminacji ludzkości.

Jest to maszyna łącząca w sobie zmutowanego wirusa, części ludzkiego ciała i technologie podziemnej cywilizacji , pod ezgzo szkieletem. Maszyna będzie walczyć w mrocznym mieście lub już po walce, będzie doglądać swego dzieła. Kostucha przyniej to bajka :) Pozdrawiam i życze wszystkim powodzenia !!!!

powodzenia ci życzę

i żeby to miasto nie było zbyt mroczne (ma być coś widać)

Hejka z braku czasu maźnołem cosik to jest narazie szkielet jeszcze w fazie projektowania :) po wekandzie może uda mi się doś doskrobać pozdro

tak trochę cuś jak evangelion... tego anioła nie udało się im najwidoczniej zatrzymać hehe

Przyznaję ,ze póki co nie za bardzo mogę sie rozeznać w tym szkicu...Czekam na więcej:)I oczywiście powodzenia! :)

na następny raz poproszę mniejszy szkic, bo mi sie na monitor nie mieści. po zmniejszeniu rozdzielczosci rozpoznałam że wygląda na razie całkiem przyzwoicie.

rozumiem ze to maszyna ekologiczna... 100% z recyclingu ;).... no jak na moj gust to niewyglada za ciekawie... brak jakiegos konkretnego pomyslu... zlepek zlomu... no ale moze innym sie spodoba...

Mam nadzieję ,ze starczy Ci wiedzy i ciepliwości na wyjonanie tego modelu...wygląda bardzo skomplikowanie.

sir_Bols -> dzięki za szczerość :) wiem że to tak wygląda jakby nie było zaplanowane ale jest prawie każda jego część :) i to nie jest złom, no prawie ;) ale grunt że działa a oto nowe oblicze bardziej nowoczesne :) pozdro

Z tego co widze wynika, że to będzie zlepek ostrzy. Jeśli dobrze to wykonasz to może być ciekawie. Patrze długo na głowe i nic nie moge rozeznać ;-) jakaś słoniowata ale źle nie wygląda. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale patrząc na szkic wiele musze sobie dowyobrażać.

Pozdrawiam

Witam wreszcie znalazłem ciut czasu na wstępny model głowy ... oto on

wreszcie coś się tu zaczeło dziać

zygzaki na pysku dziwnie wyszły, oprócz tego ok, czekam na więcej.

Jak dla mnie zapowiada sie calkiem niezle to "zmutowane, zabijajace wszystko co mu stanie na drodze cos" Podoba mi sie pomysl ze skladaniem wielu elementów w jeden,hm...organizm?;] Chcialoby sie juz zobaczyc jakies wstepne modele,eh. Powodzenia

Zaczne od Ciebie Aniu C jestem Ci bardzo wdzięczny wiesz za co :) co ja bym bez Ciebie zrobił ...

jmtm00 ciesze się że lubisz taie klimaty a co do modelu to prosze włala :) ...

...Fajnie sie zapowiada, rozumiem ze to wczesna wersja jeszcze wiec na brak detali poki co nie ma co narzekac, podoba mi sie baardzo szkicowo zarysowana "twarz", niby niewyrazna a jakis taki zlowrogi wyraz ma. Mam tylko takie male watpliwosci co do miednicy postaci, jak na moj gust jest za malo "trojwymiarowa"...jak jeszcze teksturki dojda...

prawie symetryczne nogi, lepiej zrob różnorodne jak reszte.

z prawej ręki nici, zmień.

lewa ręka przypomina zredukowaną kuszę, moim zdaniem lepiej jednak jakieś pazury.

ale podoba mi się, bardzo rzadko widać ten rodzaj modelingu.

Guest Bad Moon

no widze że się rozkręcasz :D, powodzenia, i wielkie dzięki za linka

A tu nowe teraz postaram się o jakieś teksturki :) Ps. Komentarze miło widziane :)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy