Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Death Machine"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

widac sporo, wersja pierwsza ta ciemniejsza jakos lepiej wygladal moim zdaniem (mam flatron)

niemniej, model swietny, bogaty, ale na tym prostym tle slabo sie prezentuje, i tak jakos dziwnie umiejscowiony... masz w zanadrzu jakies inne koncepty na umieszczenie gdzies tej machiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie za to razi ta ostra czerwien... kapke za mocna...

 

ogolnie koncept fajny, ale moze bys przyciemnil miasto i tlo troche i dal jakies swiatlo na potworka, np. z plomieni, tudziez z wybuchu ktory wlasnie spowodowal, ew. z jakiejs czelusci z dna ziemi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozbądź się zielonych ramek naokoło postaci i urozmaiciłabym oświetlenie w mieście, horyzont zaczyna się zbyt gwałtownie => tylne domy przykryj mgłą i dymem

a tak to bardzo dobre wrażenie ogólne, podoba mi sie kompozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi

 

Aniu co do ramek to je zostawie bo to jest namierzanie Deathmachiny takie podświetlenie skanowanie postaci przez 2 maszynke której to z oczu patrzymy

 

ZiBi_PL

Co do miasta to jak wyrobie narazie nie mam czasu świateł też nie moge dać bo potworek potkną się o elektrownię ;)elektrownie dymu dałem troszke więcej

 

KLICEK i hkropinski nawet nie wiecie jak się ciesze :) dziekuje za pozytywne opinie

 

A tu miniaturka której nie dałem wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm mysle ze kobitka oraz butelka za bardzo się rzuca w oczy, troche dziwnie tym białym poplamiłeś, jeśli chcesz takie coś zrobić to bym to zrobiła tą samą metodą co światła w innych budynkach, jedynie z większym natężeniem, ale nie po prostu jakimś brushem przejechać po wierzchu.

ze skanowania postaći na niebiesko dalej bym zrezygnowała, bo gdybym ja była maszyną to bym w tym miejscu miała normalny widok i te różowe i żółte po bokach by mi wystarczyło jako skan. ale twój obrazek nie mój więc nie będe nalegać.

miasto jest teraz lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak:

(1) Nie wiem czemu zrobiles to w takiej dziwnej formie. Ona wcale nie ulatwia przekazu, bo pokazuje ten sam model z tej samej pozycji tylko w roznych odcieniach. Wyglada to jak menu z gry. ;)

(2) Glowny model nie jest wyeksponowany (dlatego pewnie zrobiles to na bokach). Wogole nie widac szczegolow. Radzilbym rozjasnic scene i skupic sie na tym co przedstawiles w srodku.

(3) Kolorystyka wola o pomste do nieba. ;) Wszechoagranijaca matrixowa zielen przytlacza i odstrasza od obrazka. W stawki po bokach (znow o nich...) odciagaja uwage widza od centrum.

(4) W srodkowym obrazku kadr mi troche nie pasuje. Jest zbyt ciasny w pionie. Miasto mozna troche od dolu podciac, dodajac w ten sposob troche oddechu w gornej czesci - nad glowa postaci/robota.

 

Tyle ode mnie. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie zmniejszylbym "ramke", te podglady zrobil pólprzezroczyste i w innych kolorkach bo jakos tak za slodko wygladaja. Niebo- na horyzoncie przydaloby sie troszke wiecej swiatla zeby zaznaczyc kontor Maszyny, wiecej swiatla sie prosi z przodu miasta...fakt, jakies wirujace rakietki to istotnie dobry pomysl nada to scenie dynamizmu...

 

Ps: tak wogole to kiedy koniec Bitwy wypada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh, no ja mam niestety odmienne zdanie, niepodoba mi sie kierunek w jakim idzie ta praca wtrej chwili to tu jest wiecej PSa niz maxa, moim skromnym zdaniem powinienes wywalic te glupoty jakies skany itp zupelnie mi to odpada, a zamiast tego pobawic sie w prawdziwe 3d, zrob ciekawe swiatlo cienie i materialy, teraz to wyglada na ratowanie zawszelka cene projektu ktory upadl juz dawno. tymi kolorkami bakerami starasz sie ukryc fakt ze z renderu maxowego wyszlo niewiele. Sory za zgryzliwosc, ale takie jest moje zdanie, rozumiem Psa mozna uzyc do drobnego retuszu ewentualnie zmajstrowania czegos co w maxie jest niemozliwe lub nieekonomiczne, Przykro mi ale praca mi sie nie podoba przez to ze zamiast bawic sie nowymi ustawieniami shaderami to zmieniasz tylko jakies kolorki, nie o to chodzilo w tej bitwie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic ty brutalu ;) doceniłbyś chociaż że bojar ma już prawie ukończoną pracę ! O gustach sie nie dyskutuje bo jednym się podoba to a innym tamto. Ta praca ma taki klimat bo autor miał taką wizję - ale oczywiście każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii :)

Pozdrawiam

p.s. Tyle razy sobie obiecywałem że nie będę się wtrącał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie praca sie rozwinela :) zielony kolor noktowizora jest fajny... moze mógłbyś spróbować dodać jakieś niewielkie zakłocenia.. rakiety tez by byly fajne ale musialbys nad nimi dobrze przysiasc zeby nie spaprac.. moglbys rowniez spróbować dodać troche zniszczeń tam gdzie potworek stoi.. jakies solidne pogorzelisko i zmien celownik.. na jakąś świetlistą zieleń

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Autora, moze za bardzo przegilem pale, ale naprawde niepodoba mi sie kierunek prac, szczerze mowiac

 

http://max3d.pl/forum/attachment.php?attachmentid=21222

 

na tym etapie bardziej mi sie opdobala, ehhhh sam nie wiem jak mam sie tlumaczyc, nie chce zniechecac, bo nie oto chodzi, Praca tez nie jest zla, chodzi mi tylko o to ze jest to bitwa 3D, a autor od kilku dni nic nie wnosi do pracy wartosciowego, oprocz tapety, a z prackami jest jak z kobietami im brzydsza tym wiecej potrzebuje tapety, wic moze zamiast tapetowac Bojar pobawil by sie w hirurga plastycznego i sprawil zeby ta praca byla ladna sama w sobie: ], jescze jest czas i mozna duzo zrobic, a wiec zamiast sie boczyc do roboty, pozdro

 

PS jaras--> wtracasz sie w sloznej sprawie, wiec nie miej do siebie zalu: ]

 

zamist sie wymadrzac sprobuje cos pomoc,

akutalny kadr jest dobry, mi sie podoba, zamast noktowizora zorbil bym normalne kolory, czyli pora dzinna. nad taka powierzchnia moga byc chmury wiec zrobil bym cien, za robotem zrobil bym dym, moze jakies strzaly wojska w jego kierunku,... nie wiem to jest tylko moja proozycja, jescze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

"a z prackami jest jak z kobietami im brzydsza tym wiecej potrzebuje tapety, wic moze zamiast tapetowac " buhahah, super porownianie, zgadzam sie w 100%, a poza tym niezle niezle ale moze byc jeszcz lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuje wszystkim za uwage i konstruktywną krytykę :) Dzięki KoMic :) Dziękuje za wsparcie i zainteresowanie

jmtm00 dodałem rakietki :)

jaras dziękuje za "obrone";) i popracie

pomiot noktowizor pozostał niebieski a celownik nowy :)

_Kreska_ mam nadzieje że teraz tapeta jest lepsza :)

RA oto nowa wizja Twego i mojego kompromisowego

emer rakietki na zamówienie :)

 

Siedziałem troche nad czymś co pozwoli pozostawić moja wizję i dodać odrobinę 3d oto moje wypociny mam nadzieje że się spodobają ;)

 

oto link większy http://img209.imageshack.us/my.php?image=deathmachine7pb.jpg

 

Pozdrawiam i prosze o dalsze opinie i jeszcze raz wszystkim dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, szczerze powiedziawszy,,, zaskoczyles mnie, teraz praca podoba mi sie o wiele bardziejm, Koncept jest bardzo dobry,hehe jesczze nie moge wyjsc z podziwu,: ]

jedynie wydaje mi sie ze ramy powinny byc masywniejsze i te skany z boku zrobil bym lekko przezroczyste, pozatym jest spoko. postarales sie ale jeszcze nie koncz projektu: ] teraz twa sciezka prowadzi w duzo lepszymkierunku, hehe napewno mi o wiele bardziej sie to podoba: ]

 

aaa jesczze, moze dodac jakis panel albo cos w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara gra ;) duzo bardziej fajnie to moim zdaniem wyglada teraz...NieJestemPrzekonanyJednakCoDoTych"kalkomanii;)" na szybach bo jakos tak "odwracaja uwage" od centralnej postaci, i moze nie zmieniaj tak drastycznie kolorow np.na szybie z przodu, bo na moj gust jakas taka mozaika sie robi...ok, zeby nie bylo ja nie naciskam. Walcz dalej, bo jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka :) Wszystkim zainteresowanym moim projektem :)

KoMic dziękuje za ciepłe słowa ;) postaram się o jeszcze lepszy efekt zastanawiam się nad wzmocnieniem koństrukcji ;)

 

jmtm00 "kalkomanie" (czytaj skanami na wyświetlaczu) poprawiłem są bardziej przeźroczyste ale się jeszcze zastanawiam nad ich innym przedstawieniem

 

Ania C poprawiłęm kokpit :)

 

RA Dziekuje za równie ciepłe słowa :)

 

ZiBi_PL Jest już nowy ;)

 

oto link

http://img369.imageshack.us/my.php?image=deathmachine0mo.jpg

i miniaturka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, fajny pomysł ale IMO są dwie wady- raz- generalnie dość ciemno, dwa- nie dograna paleta kolorów, przez co rozjeżdżają się. Moga z tego wyjść fajne rzeczy ale jeszcze to trochę przeheblować trzeba. Dawaj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki Kemil koniec już niedługo przynajmniej taki to nominacji

 

RK dopracowałem kolorystyke i rozjaśniłem scene

 

A oto dwa rodzaje kolorystyki do wyboru do koloru :) proszę o opinie i pomoc w wyborze :)

 

kolkorki 1

http://img378.imageshack.us/my.php?image=deathmachine19fh.jpg

 

kolorki 2

http://img382.imageshack.us/my.php?image=deathmachine24qg.jpg

 

miniaturki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mangowy klimat nawet fajnie to wyglada ale za kolorowo te szybki wyszly jak dlamnie;-) mam wrazenie ze obserwator utknął w zniczu :-) i te lampki dwie jakies "płaskie" światło dają. Mocno to Komiksowe. Pomysl z kabiną podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

To jużkoniec pracy nad tym projektem przynamniej narazie :)

 

Dzięki LHT za wskazówki ale pozostawiłem to tak jak jest i się podoba może ine jest dobre ale jest :) i ciesze się że sokończyłem tą pracke ciesze sie udziału w bitwie i mam zamiar nadal walczyć z moim amatorstwem :D pozdrawiam wszstkich i życzę miłego oglądania i oceniania :)

oto link do końcowego rezultatu :

 

http://img364.imageshack.us/my.php?image=deathmachine6ee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności