Skocz do zawartości

Moment Krytyczny: "O czym chciales z nami porozmawiac, Synu?!"


Rekomendowane odpowiedzi

nie jest tak pieknie jak bylo jeszcze kilka godz temu ...

 

z racji tego ze potrzebuje mase kasy ... (2500 zl) do konca wrzesnia ...

potrzebuje bo chce sie zapisac na kurs przygotowawczy (rysunek i teoria) do architektury na ktora chce zdawac za rok ...

 

dostalem juz prace w sklepie komputerowym ... przed chwilą dostalem tez kolejną związaną z robieniem ankiet dla British American Tamaco (ta ci co fajki robią) jako ze fabryka jest w moim miescie to latwo sie zalapalem ... no i tak od 9 do 18 w sklepie a wieczorem po barach i jakichs pyziastych dyskotekach z ankietami czy pan pali papierosy ... nie wiem na ile bede mial czasu na inne rzeczy ale w miare mozliwosci cos tam zrobie ...

 

szkoda bo dzis moj dotychczasowy srodek finansowania poszedl w otchłań bezkresną ...

 

Pawel ... na ile moge tak ci pomoge ... niestety bez tego kursu to moge jajka robic na wydziale arch ... a o tym marzy mi sie juz od dawna ... mam nadzieje ze nie bedizesz mil mi tego za zle :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W sumie wyglada to na niewiele, ale ile sie wyplakalem podczas modelowania to moje.

Nie znosze, po prostu nie znosze tego... ;) Twarze - spoko, lapanie charakteru, itp; fajna zabawa. Ale reszta... nuuuuda.

Jak przebrne przez ten etap to juz pojdzie z gorki. Zebym tylko sie zebral w sobie ;>

 

P.S. Jak widac w prawym gornym Syn juz jest po operacji... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, nazywa sie Drug Queen Style ;)

 

hehe, widzę że nie tylko forumowe metamorfozy przeszedłeś :D

Model oczywiście świetny.Skin shader super Ci wyszedł. ;) jeszcze tylko go zaanimuj jak kiedyś tego pedałkowatego francuza ;)

 

 

Marcin , świetna sofa.Zrób to co leruszyński powiedział ;)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czasu malo, trzeba sie brac do roboty.

 

Pierwsza wersja tatuska. To malo liczaca sie w rodzinie postac, figura, kukielka. Dlatego chcialem go zrobic prostego, z prymitywow. I jak jeszcze moglem przelknac nogi, to przy rekach byl juz problem (teraz rece to poly). Chyba zmienie cale cialo na jakies proste, kanciaste poly. Kanciaste, bo skads przeciez Synus ma te kanciki, prawda? ;)

 

 

Mysle tez nad lekkim rozwinieciem sceny. Nie podoba mi sie co prawda to, ze postac stoi na srodku, ale stawia ja symbolicznie na granicy dwoch wyborow.

Dumam tez nad ew. odbiciem calosci w lustrze, fajniej chyba sie "czyta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator -> fajnie, że dałeś źródło światła od prawej (wersja bez odbicia). Długie cienie na pewno dobrze wpłyną na klimat sceny i jej dramaturgię ;)

W wersji bez odbicia brakuje mi czegoś po lewej stronie, jakoś mi ta futryna, a później goła ściana będąca ostatnim obiektem w scenie, nie pasuje. W wersji odbitej tego już tak bardzo nie czuć nie wiedząc czemu :] mimo to, czegoś mi tam brakuje.

Możnaby kadr zrobić niższy ale wtedy straci się pewnie trochę peruki i .. laczków ;) a są one przecież istotne dla całej sceny, więc trochę pomysł nie bardzo :/

 

IMHO zrezygnować ze schodów (uciąć ten fragment) ale pozostawić zaprezentowaną wersję oświetlenia.

Może jakiś bardzo delikatny wzór na tapecie za Synkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin terminem a ja z niecierpliwoscią czekam na jakies modeliki w sumie. Sorki nie czytalem wszystkich postów ale...obrazek bedzie caly kolorowy czy taki jak przedstawiles w koncepcie? Ciekaw jestem jak to kolorystycznie rozegrasz...Gud lok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli byliscie wczoraj w okolicach Ursynowa i uslyszeliscie przerazliwy jek jak zza grobu to spokojnie - to bylem ja. Cierpiacy meki wracania do bitwy i modelowania...

 

No ale, najgorzej usiasc i zaczac prace. Pozniej idzie.

 

Maly sneek preview mamuski. Jak dopracuje troche bardziej to pokaze szczegoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pier**** Max.

 

Jakby przy zapisywaniu Max wypierdzielalby Ci sie w kosmos bez zadnej przyczyny, i reinstalacja nic by nie pomagala, to sprawdz, czy po grze w FF7 przelaczyles z powrotem na 32 bity kolorow Windowsa. 1,5h w plecy...

 

Dlatego tylko tyle na dzis. Zmniejszylem okulary, dorobilem kiecke. Nie wiem jeszcze jak zrobie wlosy.

 

matka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jak widzisz nie dziala wlasnie.

 

asfalton: pomijajac fakt, ze ff7 przeszedlem kilka lat temu i gram ponownie, to jestem w "pustynnym wiezieniu" Corel. Wrzucili mnie tam podczas pierwszej wizyty w Gold Sourcer.

 

Problem jest tylko taki, ze chyba na tym skoncze, bo gdy odpalaja sie wyscigi Czokobów gra mi sie wywala :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności