Skocz do zawartości

pojazd 3d :saab 9-2x


pecet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajnie.....ale - razi odbicie lusterka w lakierze - to raz, dwa - razi shader zarówno lakieru jak i szyb etc (shader felg jest dobry), trzy- na przednim nadkolu pod koniec rowek ma inna grubośc a przynajmniej tak wygląda :P, no i po cztery - to logo troche nie pasuje, trzeba było dac zwykły podpis małym fontem ale to już czepianie sie ;)

 

ogólnie 3.7/6

 

ps troche ciemno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać parę baboli. I są to nie tylko babole w modelowaniu. Największy jednak błąd to modelowanie kombi. SAAB (szczególnie 95) to mója ulubiona marka, pod warunkiem jednak, ze nie jest to kombiak. W sumie to jeszcze raczej jest trochę rzeczy do poprawienia.

Ale i tak jest dopsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, dzięki za komentarze :)

 

Macie tu siateczke (sory za jakość)

Macie też jakieś rendery z jakimś lipnym materiałem, nie jest to jednak do końca model finalny bo ostatecznie jeszcze porawiałem siatke (zwłaszcza na zderzaku przednim)

Nic więcej teraz nie moge dać bo zje...ło mi się coś z licencją :/ której z resztą i tak nigdy nie miałem :p

 

Simple man - kombi są bardzo fajne, choć ten model akurat jest za bardzo podobny do Subaru, jak przeinstaluje Windowsa to może pokusze się o jakiś "tuning" :p:p:p

 

Hubi - światła są modelowane, jedynie z tyłu dałem na ten szklany klosz maske w kanale opacity ale środek jest modelowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności