Skocz do zawartości

Scena 3D: Pokoik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Materiały:

Najbardziej w oczy razi shader mebli, tekstura jest ok ale brakuje tego "czegoś"

Podłoga także wmagała by bumpa (tak jak meble) no i jakis refleksów

 

Światło:

Nie wiem jak to oświetlałeś ale nie jest to przekonywujące. Mysisz podkrecić dark multi tak do 2 ok. mysle a light do 1,6. Kolory świateł i ich intensywnośc jest także ma wpływ.

 

Pokaż screen by można zobaczyć jak ustawiłeś światło.

 

Nie mówiez że jest paskudnie ale jeśli posiedział być nad tym jeszcze 1-2 dni to napewno było by lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem w tym, że stracilem plik i nie mogę już nad tym popracować :( (nawet dokładnie nie pamiętam ustawień, przed trzema miechami to dziergałem). Robie inną scenkę tak że postaram się ją na dniach wrzucić. Co do podłogi i mebli to faktycznie racja. Dzięki za podpowiedź uwzględnie sobie przy następnych prackach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezgorsze modele sprzętu elektronicznego.

Praca dobra choć nieco smutny klimat.

 

Zdecydowanie najgorzej wygląda krzesło - jak wklejone w PSie.

Tekstura słoi drewna na meblach sie powtarza.

No i chyba z klamką przy oknie jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza beznadziejnym krzeslem jest swietnie, nie wiem czemu sie czepiaja tego swiatla, jest przeciez jak najbardziej naturalne - przynajmniej nie swieci slonce jak na wiekszosci viz ;) I ogolnie lapie klimat takiego pokoju w bloku. Brafo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym oswietleniem to chyba nieco przesadzacie, wg mnie jest nawet ok

jesli mialbym sie czegos przyczepić to samych mebli w pierwszym renderze (po prostu nie lubie takich czarnych), moze jeszcze zle wygląda to, ze teksturka sie za czesto powtarza

na drugim renderze firanka z tą kratką smiesznie wygląda, jest za bardzo przeswitująca, ale ogolnie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności