Skocz do zawartości

Scena3D: Bilard /snooker (nieznam sie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wykonanie lepsze niz w innej, prezentowanej niedaleko, pracy o bilach. nie znam sie wprawdzie na snookerze, ale zdaje mi sie ze tam bile nie maja numerkow?:> przynajmniej te czerwone. a zielona z kolei opwinna byc chyba jedna? takie tam... czepianie sie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie spoko, ale te kulki... może dałbyś jakieś zadrapania albo coś w tym stylu bo wyglądają jak nówki nie śmigane :P

 

Arevulopapo- czy to ważne jakie mają numerki? to zależy od kulek, przecież są różne rodzaje, ja sam kiedyś widziałem bile z rzymską numeracją a zamiast kolorka był wzorek na kształt tribala (swoją drogą bardzo fajne były)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to pracka fajna, ale dlaczego nazwales ja snooker. Po pierwsze w snookerze bile sa czerwone i kolory (ale to taki niewazny szczegol), po drugie, kije sa duzo zacienkie (chodzi mi o koncowke kija, nie o ta czesc ktora sie udeza), po trzecie sukno ma brzydki kolor, po czwarte kompozycja....jak dlamnie tragiczna :). Ale jak tak sie patrze na pracke i nie zwracam uwagi na szczegoly to mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie spoko, ale te kulki... może dałbyś jakieś zadrapania albo coś w tym stylu bo wyglądają jak nówki nie śmigane :P

Bile nie mogą być zdrapane bo w snooker-ze bardzo dba się o ich nieskazitelność :)

IMHO jak już inni zauważyli takich bil nieużywa się w tej odmianie bilarda :)

Ogólnie pracka jak na snooker ma za dużo błędów :) Ocena 5/10 i to wszystko przez to że za lubię oglądać mistrzostwa :)

Od strony czysto technicznej jest ok ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności