Skocz do zawartości

sredni czas realizacji projektow


flesz_gordon

Rekomendowane odpowiedzi

ave

ostatnio zastanawialem sie czy czas jaki poswiecam na zrobienie obiektow jest stosunkowo długi czy krótki

 

- ile mniej wiecej schodzi wam na poszczegolne projekty?

moze podalibyscie jakies przyklady :)

 

z mojej strony tak to wyglada

 

postac med/ hi poly z texturowaniem schodzi mi 3-5 dni

domek z texturowaniem i pierdołami dookoła 3 dni

wnetrze z texturowaniem 3 dni

 

i to jak sie spiesze heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pierwszy samochód - 3 miesiace, drugi - miesiac, trzeci- rozpocząlem i będzie okolo 1,5 tygodnia ;-). ale sporo czasu traci sie na pierdoły - siedzi sie cały wieczór nad jednym detalem, po czym stwierdza sie,ze jest do niczego i zabiera sie od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja domek jednorodzinny z detalami robie bez textur ok. 8 godzin, texturowanie i dobieranie map od 2 do 6 godzin. Motocykl robiłem chyba z miesiąc, tyle że modeling to ok tygodnia. Wszystko zależy od wprawy. Jak sie robi coś pierwszy raz to zawsze sie wlecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. mi zazwyczaj długo idzie. Ostatnio samochód zrobiłem w 3 tygodnie, to i tak szybko, bo to było zlecenie i spieszyłem się, być może udałoby mi się w nieco krótszym czasie teraz, kiedy są wakacje i mam więcej czasu tak "na raz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy od tego czy mam wene :P np. lambo robie juz chyba od lutego(stamtad mam najstarszego sejwa :P), ale na usprawiedliwieniue dodam ze sa w tym paro miesieczne przerwy. ale za to felge do niego robilem 1 dzien z czego 3\4 zastanawialem sie jak cos zrobic aby bylo rowno(ech matematyka.... :)) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jesli moge to temat troche bez sensu:)(bez obrazy)

gdyz!! zalezy na co jest ten project jesli dla siebie to zawsze dluuugo a jesli na zlecenie to chyba jest ustalony czas!!:)i to tez zalezy ile sie robi dziennie przeciez samochod mozna zrobic w 3dni!! tyle ze robiac nawet kilkanascie godzin dziennie ale mozna tez 1rok gdy sie robi kiedy sie chce

ale dobra jesli chodzi o mnie to dla siebie (narazie nikt moich uslug nie chce;D)

to enzo-od pazdziernika 2004, carrera od stycznia 2005 clio v6 robilem z 1miesiac

no i to tyle odemnie!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności