Skocz do zawartości

Pojazd 3d. Chevrolet 15-CWT


Lukasz2244

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pięknie, aż sie wzruszyłem ;)

 

a pozatym tak ja mowilo juz kilka osob - opony maja chyba troszke za plaskie boki

 

ale pozatym naprawde świetnie :D

widze ze wyznajesz zasade "Beauty is in the details" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie nie znacie moze gdzies stronek z (no wlasnie nie wiem jak to mam nazwac hmm emblematy np sfastyka numery seryjne pojazdow) Wiem wiem google wszystko wiedza ale nie wiem bardzo jak sprecyzowac szukanie by znalesc to co chce. Z gory dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja..co do oznaczeń, herbów itd. po kolei: 1. i 2. dwie wersje palemki Deutsche Afrikakorps,3 i 4 sposób jego malowania na pojazdach , 5 herby dywizji niemieckich walczacych w Afryce, 6. herb 501 batalionu czołgów ciężkich (sPz Abt 501) no i na koniec fotografia twojej cięzarówki w słuzbie niemieckiej z zamontowanym działkiem plot 20 mm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomal....a zapodaj cos więcej..jak chcesz go "pomalwać"? co to ma byc...bedziesz ja postarzał czy jak..powiedz cos więcej...pomyslimy:) i tak nie apro po to mam pytanie do szanownego moderatora, Leru..czemu jest rozjazd pomiedzy czasem rzeczywistym a tym z jakim ukazuja sie posty na forum...cos ci moze wiadomo na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do szyby to tylko tak narazie :) wiem wiem to jest tylko podklad ktory trzaa przybrudzic odpowiednio. ale praca czeka i nie ma bardzo kiedy tak na pznie sie za to zabrac. mam nadzieje ze jutro cos wstawie jakis maly fragment moich wypocin. A Ty kiedy cos wstawisz na forum, masz cos w planach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marqz - dziekuje i wrzucam siatke, co do techniki to modifikacja boxow i chyba tyle

 

10.jpg

 

MCMiriam - dziekuje za materialy napewno sie przydadza!!! Jest wielu tutaj chlopakow co takie cacka robia ze az glowa boli. I by im dorownac musze jeszcze ze 40 lat ;) posiedziec a i tak pewnosci nie ma czy im dorownam. Wiec nie jestem odpowiednia osoba do udzielania korkow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności