Skocz do zawartości

Pojazd 3d. Chevrolet 15-CWT


Lukasz2244

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ten wóz był używany przez aliantów (Anglików, Kanadyjczyków a nawet Polaków) więc użycie niemieckich oznakowań jest trochę dziwne. Według mnie nie pasują do tego samochodu.

Rób jak uważasz w kkońcu to twoje dzieło. Po za tym historycznym mankamentem jestem pewien ,że samochód będzie wyglądał b. ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Ci pokazać jakich oznaczeń używała Samodzielna Brygada Strzelców Karpackich wchodząca w skład APW (Armia Polska na Wschodzie) ale przeszukałem wiele stron poświęconych militariom i szukałem w wielu wyszukiwarkach grafiki (ixquick ,altavista, ditto itp.) ale nic nie znalazłem. Na pewno jest to gdzieś udokumentowane ale pewnie nie w internecie. {http://www.kki.krakow.pl/piojar/brygad/brygad/cyren/uzbroj.html - tak się składa ,że mam w domu tą książkę ale mało w niej informacji nt. oznaczeń i malowań w polskich jednostkach.}

Mam nadzije ,że znajdziesz odpowiednie materiały i skończysz swój model.

 

 

P.S: Użycie niemieckich oznaczeń nie było by tak dużym historycznym mankamentem (patrz http://www.autogallery.org.ru/k/ca/cmpAfrikakorps_Baydeww2.jpg) ,ale musiałbyś usunąc kabine pasażera ;) raczej odradzam, bo fajnie wyszła :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci bardzo za materialy i za poswiecony mojej pracy czasu. Szukam przez caly czas oznaczen, ale jakos nie moge nic znalezc :( Zastanawiam sie czy nie oteksturowac go po swojemu czyli uzyc jakis fajnych oznaczen niekoniecznie zgodnych z orginalem... co o tym myslicie??...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem bawic sie w teksturowanie celowo pisze bawic bo inaczej tego nie mozna nazwac :) na poczatek chce przedstawic jak to mniej wiecej bedzie wygladac

 

pr.jpg

 

co o tym myslicie - oczywiscie to nie jest finalna wersja i wiele sie zmieni. Glownie chodzi mi o sma zarys calosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam zastanawiac sie nad sceneria. Chce umiescic pojazd na pustyni, gdzies na drugim planie bedzie palil sie jakis wrak. Moze Wy wiecie jak zmieszac teksturki by uzyskac dobry material miasku (pustynia) moze znacie jakis tutek ktory mowi o zrobieniu owego terenu?? i jak zrobic nie wiem jak to nazwac ale chodzi mi o pokazanie gdzies w oddali ciepla parujacego - nie wiem czy zabardzo nie namieszalem ;P i czy wiecie o co mi chodz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak nie znam sie na tym....ale lubie sobie podziwiac kroko po kroku prace Lukasza....pomysly moze nie sa jakies magicznie wyszukane ale naprawde trafiaja do mojej wyobrazni, estytka bardzo duza no i bardzo fajne teksturowanie obiektow....he is unbeliveable :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności