Skocz do zawartości

co tu brakuje?


Gość szymoonek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szymoonek

mam prosbe...czy ktos by mi mogl doradzic co mozna tu jeszcze dodac?? bo pomysly mi sie wyczerpaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czego brakuje to nie mam pojęcia, wiem tyle, że rozmycie twarzy jest przesadzone (jeszcze na miniaturce wyglądało na znośne, ale po powiększeniu, no cóż... Literki (jak mniemam znaczące coś więcej niż sajgonki w języku twórców) powinny być jednobarwne, bardziej ostre (jakoś tak minimalne rozmyte brzegi tu nie pasują, podobnie jak niepotrzenbe refleksy imho). No i te oczy :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tylko miecza, odrobiny zarostu i będzie William Wallace jak żywy :D

 

A tak serio to trochę kolorki źle dobrane i tak jak koledzy piszą, brakuje kontrastu, zbyt rozmyte to wszystko.

 

Napisz może co ma przedstawiać Twoje praca bo jakoś ine mogę się dopatrzyć ogólnej koncepcji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymoonek
za duży blur, za mała rozdziała.

 

no tak....widze ze rzeczywiscie za duzy blur zrobilem....to lepiej zrobic z lekkim blurem czy wogole bez blura??... a z ta "rozdziałą' to o co chodzi?? o te kolory na twarzy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodać?! człowieku, tutaj trzeba sporo odjąć ;) efektów narypałeś aż gały od patrzenia bolą! i po co to wszystko? nie daj się wpędzić w wir photoshopowych efektów, bo bedziesz stracony. Najlepiej w ogóle ich nie używać, wiekszość nie jest do niczego potrzebna. I zanim weźmiesz się za robienie jakiejkolwiek 'grafiki', to zastanów się co chcesz pokazac i o co Ci chodzi, bo tutaj pokazałeś ze nie bardzo wiesz o co....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności