Skocz do zawartości

Postac - prosilbym o jak najwiecej konstruktywnej krytyki


intoxicate

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Templar robi wlasnie model na testy, a ja nie mam pod reka teraz zadnego grafika (tzn. nikt nie jest online), a bardzo potrzebowal bym ostrej krytyki tego modelu.

 

koncept: http://www.nma-fallout.com/forum/album_page.php?pic_id=1094

 

 

Z gory dziekuje za krytyke ktora naprowadzi go na lepsze techniki modelowania/teksturowania postaci.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hmmm - no w sumie wszystko do poprawy - co do naprowadzania - niech sobie podepnie w maxie (czy czymkolwiek innym) jakies referencje z anatomia kolunia - i wtedy bedzie wiedzial co jest nie tak - dlonie, stopy, barki!!!...

 

texturka z daleka ujdzie - a z bliska juz nie - generalnie musi byc po prostu 'ladniejsza', musi sie lepiej laczyc (vide brzuszek i gacie) no i unikac ewidentnych bykow (vide to na czole miedzy oczyma)

 

i jeszcze - nie wiem jak ten twoj grafik modeluje - ale ja zazwyczaj ustawiam model w jakiejs tam naturalnej pozycji - lapki lekko rozstawione i noozki tez w sumie (tak zeby sie koles nie wywracal :)

 

ps. tak tak - siateczke pliiissss - bedzie mozna jeszcze cos powiedziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeeep - pomijajac fakt ze koles jest troche zbyt metro :P - schowalbym bioderka i popracowal nad jakas tkanina pod pancerzem - dodal troche jaj - jak na takiego kloca jest potulny jak owieczka - calosc poteguja okularki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybitnie brakuje znajomości anatomii. Ale następny będzie lepszy, tylko trzeba się zaopatrzyć nie tylko w koncept, ale także w książkę o budowie ciała ludzkiego + jakieś szkice mięśni/układu kostnego + fotki golasków (wystarczy w zupełności gazetka o 'body-builders', bądź jakaś stronka w tym temacie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności