Skocz do zawartości

model 3D: fotel z katalogu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zaczne od tego, ze w przeciwienstwie do xeav'a ujecie kamery podoba mi sie najbardziej. ;)

Ale to wszystko oczywiscie kwestia gustu. Ja lubie w wizualizacjach troche oddechu, nawet jezeli scena nie jest skomplikowana - tak jak tu.

Teraz, co mi sie nie podoba:

(1) Czerwony material na fotelu. Troche sztucznie i gumowo wyglada, ale nie bede sie czepial zbytnio bo nie widzialem oryginalu, chyba, ze nazwa watku jest tak poprostu. ;)

(2) Tlo. Gubi sie ono troche po lewej stronie. Gdy po prawej wiem, ze znajduje sie tam sciana, to po lewej parkiet wydaje mi sie rozchodzic gdzies daleko niczym morze. Literacko mi wyszlo. :)

(3) Typografia po lewej. Jak dla mnie zupelny nie wypal. Moze pomysl calkiem dobry, ale to chyba ta czcionka. Sam nie wiem dokladnie. Moze bez typografii byloby lepiej.

(4) Szkoda, ze na tej tylnej scianie tak pusto, ale tak tez moze byc. ;)

 

Reszta podoba mi sie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada znosnie, troche material fotela nie przemawia do mnie, jakis taki sprany i za malo "wypukly" ale ok. Co do wyboru renderer'a - cala noc na krzeslko? Nieeeech... wyszloby zapewne lepiej a na pewno krocej jakiems V'rayem, mentalem czy innym ustrojstwem ktore posiada parametry poza "czas renderingu" :]

No ale, jako test jest ok. Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z RA.

Wprowadziłeś niepokój niechlujnym ujęciem (wolał bym widzieć prostą linię styku ściany z podłogą). Lewa strona nudna. Tekstura i materiał podłogi średniawy, co w połączeniu z kątem kamery robi z podłogi jasnobrązoweniewiadomoco. Do tego pusta, szaro biała ściana bez faktury ... i efekt jest jaki jest. Rozumiem że minimalizm i moda na takie ujęcia... ale zasłoń sobie fotel ręką i zobacz co widać.

 

Fotel jest „z katalogu” więc nie będę wypowiadał się na temat jego wyglądu (mojej babci by się podobał...).

 

Widać że się przyłożyłeś. Materiały użyte na fotelu nie są specjalnie realistyczne, z drugiej strony nie kłują w oczy.

 

Solidna robota. Kolejna praca będzie mam nadzieję o niebo lepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności