Skocz do zawartości

Pojazd 3D: De lorean


Igi

Rekomendowane odpowiedzi

do tego samochodu podchodze juz siodmy lub osmy raz to drugi moj wip tego samochodu. siedze w programie 1,5 roku i wreszcie za tym osmym razem zaczelo cos sie pojawiac zalaczam zdjecie samochodu i screen siatki splajnow (na razie bo boje sie dalej robic zeby nie spieprzyc) dla porownania. prosze informacje o bugach i jakichs niezgodnosciach co do oryginalu.zrzut18fo.jpg1981delorean1027039qz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tez mi sie tak wydaje ale najwiecej nauczylem sie przez ostatnie pol roku. na razie duzo sie dowiedzialem co mam dalej zrobic bo kszatlt samochodu bez przedniej i tylnij czesci wydaje mi sie ok tylko bo je sie tego ruszac. co mam dalej robic bo kompletnie nie wiem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksztaut się zgadza, ale jest troche pofalowany w niektórych miejscach, btw, konwertuj to co masz na editable poli, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i próbuj dalej, a koro robisz ten samochód poaz 8 to wydaje mi się, że powinieneś wiedzieć co teraz począć chyba, że poprzdnie 7 razy zakończyłeś na dachu. jeśli tak tak to przerób kilka tutków lepiej.

I jeszcze jedno użyj chamfera na niektórych krawędziach to będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kompletnie jakos nie mailem natchnienia. zaczalem dodawac szczegoly nie wychodzilo. zostawilem. zaczalem drzwi i pogubilem sie w vertexach i zostawilem felgi zaczalem robic tez zostawilem. moze dlatego ze od 7 bylem na grzybach ;) ale zrobilem kilka poprawek poprawilem polaczenia i zamaskowalem dziure miedzy swiatlami a karoseria. (nie widac jej na poprzednich renderach) zalaczam siatke z ms i bez i rendera (w ktorym wiele sie nie zmieniłosiatkams8ew.jpg

 

render61ew.jpgsiatka8rc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh co wy wiecie o deLorean'ach :) obejrzyjcie mojego zrobilem go po emisji powrotu do przyszlosci jakis rok temu ;) a jaki dumny bylem :) narzucilem jakas texture ze standardowych kulek maxa i bylo suuper ;)

 

co do twojego to bardzo mi sie podoba, oby tak dalej :) kocham ten samochód (własnie ze wzgledu na film o ktorym pisalem wyzej) proponuje ci zrobic dwie wersje tego samochodu, cywilną i tą z filmu z tymi fajurskimi dodatkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o dmc sie tyle naczytalem ze nie musisz mi mowic co to jest bttf ;) wlasnie mialem taki zamaiar ze jak skoncze ( o ile skoncze) to zrobie go w wresji bttf. oczywiscie bardziej podoba mi sie normalna wersja. tak tez myslalem czy nie zrobic z tego pickupa. wyzej zawiesze tylko gdzie upchac silnik ;). maly update dodalem szegoly do zderzaka miejsca na migacze i widze ze bede musial zrobic od nowa swiatla bo maja zupelnie niepodbony ksztalt. jak bedziecie chcieli to tez moge wam podeslac moje pierwszego deloreana w maxie tez z bttf. moze w nastepnym poscie.

render80qx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności