Skocz do zawartości

Minibitwa: Animacja 3d


Błazi

Najlepsze tematy:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsze tematy:

    • Walka
      19
    • Olimpiada
      1
    • Taniec
      1
    • Short Story
      18
    • Tor Przeszkód
      5
    • Akrobatyka
      4
    • Zabawy z Piłką
      6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

;]

 

nie wiem czy to wina oswietlenia czy mam haluny ale chyba przy prawym obojczyku jak go za mocno zegniesz to sie sklada ;] sam mialem kilka takich problemow, ale moze mi sie wydawac. i sie nie rozpedzaj za mocno bo jak beda za realistyczne modele to straci to swoj kreskowkowy charakter ;];]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dopiescilem pomieszczenie i wstawilem zoltka :)

 

obawiam sie ze troche zwolnie z pracami bo wczoraj wyrzucali z firmy komputery i wziolem sobie obudowe po Mac'u G3, bede wciskal do niej swojego PC na podstawie TEGO opisu :) narazie utknalem na przyciskach Power i Reset bo w PC to tylko 2 pstryki a w Mac'u jakis uklad tam jest i nie wiem jak sie do tego zabrac :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mintrill czuje oddech przeciwnikow na plecach :)

 

asblaze nastepnym razem

 

wracam do bitwy bo okazalo sie ze nie moge wcisnac mojej plyty z aktualnym wentylatorem do obudowy po mac'u :( a mialo byc tak pieknie...

 

dopieszczam scenariusz i optymalizuje scenke zeby render skrocic, jutro zaczynam animowac

 

-= po weekendzie update =-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhmm:P proba morphingu: http://rapidshare.de/files/6643297/test.zip.html

 

moge powiedziec ze zmieniam pomysl (ostateczny na bank..), na walke i bedzie tam tylko ten ludek wystepowal, nie bedzie zadnej sceny, bedzie sie to dzialo tak jak teraz wyglada, moze dojda modele broni. i to wszystko na dzisiaj, ale o animce nie zapomnialem, nie martw sie kannu_ ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, oo no:P nie bo tam nie ma podloza, brazil stand. grinda (czy jak to sie tam nazywalo) uzywa jako obiektu od ktorego ma sie odbijac cien, a ze ja nie spoglodalem na grind (kojarzy mi sie to z deskorolka), wiec jechalem na oko:) ale tu i tak mi chodzilo o morphing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrrr nie ma z kim konkurowac, no ludzie walczie:P

po weekendzie update

"23-09-05, 15:03 " juz chyba weekend minal:P nie ma co... a taka fajna scenke zrobiles, a reszta? Błazi juz zrezygnowal cos tak gada, Insect ma chyba nauke, party tez zrezygnowal, ale rowr, mintrill, WuJeK, Nielot007 co z Wami? :P dobra nie bede nikogo popedzal, wiadomo nie ma czasu, ale jak minibitwa bedzie sie cieszyc takim zainteresowaniem to upadnie pewnie..

 

a tutaj regulamin sobie walnalem ot taki:P

 

regulamin4zy.th.jpg

 

ps. ja walcze aktualnie nad doskonaleniem pomyslu, zeby nie bylo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem nie zamulam

 

a tak na powaznie to caly czas pracuje ... najpierw obmyslalem scenariusz a pozniej mialem chwilowe klopoty z kompem ale wszystko dziala i prace nad scenografia ida do przodu i niedlugo otoczenie powinno byc skonczone wiec nie ma co sie martwic a zwlaszcza nie terminem ;] wkrotce konkretny updejt.

 

ahoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonczylem:p traktuje to jako zabawe/trening, a nie powazny projekt. jest tam mase bugow (raz scanline raz brazil, raz dof raz nie ma dofa, raz biala podloga raz niebieska itd, itp.), nie wazne, nie przejmuje sie tym, chcialem tylko sobie pocwiczyc. sorki za kompresje. ANIMKA FINISH

 

ps. mozecie mnie zjechac, wisi mi to^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja jest. główny bohater też. nawet ładnie się bije, ale wszystko pokazałeś tak chaotycznie że jeszcze mnie łeb boli. latająca dookoła kamera zabiła wszelkie detale z walki.

 

co do samej animacji postaci: możesz pokazać screena z rigiem?

wszystko to ręczna robota czy korzystałeś z jakiś gotowców?

 

Trojkat: redner to scanline i brazil jak sam napisał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności