Skocz do zawartości

Jakim programem to zrobili?


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To z kolei dowolny program 2d może załatwić- w Corelu (tak, używam Corela) takie mazy możesz displacem zrobić (dodatkowo ma plugin do fraktali "w pakiecie")- zdziwiłbym się gdyby w Photoshopie się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

displacem? tło mozna swirlem a ten falujacy półprzezroczysty plane to raczej nie jest fraktal, ale moge sie nie znać bo o fraktalach miałem tylko kilka godzin w szkole ;)

 

btw w ogóle po co ta dyskusja, to przecież jest potwornie obleśnie brzydkie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje że to brzydkie kolorowe to shopowy swirl/smudge/liquid pociągnięte na jakimś zdjęciu czy innym kolorowym tle a to czarne brzydkie to wiadomo, fallof na opacity :) I raczej żadnych specjalnych programów do tego nie trzeba, jak się przyłożysz to natrzaskasz i 20 takich wciągu dnia :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest zrobione tak:

Namazane pare równoległych kolorów, puźniej wykorzystany jakiś z filtrów Disort (może kilka w różnej kolejności) z jakimś "wariackimi" ustawieniami... na to nałożona została najprawdopodobniej kolejna warstwa ... z dużą przezroczystością wypełnienia, albo jakieś inne ustawienia (wystarczy się moim zdaniem pobawić ;) )... (wczesniej pare filtrów z kategorii disort ;) ) ... potem z tej warstwy pod spodem został wycięty środek itd. ...

Cienie są dokładnie z Fotosklepu ... a zrobienie czegoś takiego w taki sposób jaki opisałem zajęłoby nawet sporo mniej... no chyba, że po drodze było sporo eksperymentów itd. Nie jestem pewien na 100% (ale niczego chyba nie można być)... ale ja robilbym takie coś właśnie w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności