Skocz do zawartości

Texturka do oceny


San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przezywam 3cie deja vu w ciagu kilku tygodni to stanowczo za duzo dla mojej lewej wolniejszej polkoli mozgowej ;)

 

No texturka jest niczego sobie napewno nie ustepuje w niczym pozostalym ktore juz widzialem :)

 

keep up the go0d work ziomBel ;d

 

powodzenia w łapaniu pracy :)

 

edit:

 

wrzucilem zmeczonym okiem nocnego marka i powiem tylko ze przyciski sa jakos slabo wkomponowane w calosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za moda na agregaty ostatnio? :)

ja zupełnie nie z branży, ale wszyscy w tym dziale za bardzo jedziecie z tą rdzą. zlewa się to i jest za bardzo jednolite. jako jeden obiekt bardzo ładne, ale w zestawieniu z innymi obiektami będzie wyglądał identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o krytyke to ja bym zmienil kolor/texturke/ brightnes tego glownego zbiornika bo strasznie swieci, z tymi naklejkami tez bym nie przesadzal popracowal nad tylem zbiornika, oglnie dla mnei troche mdly sie wydaje, bez fajerwerkow zadnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już tez an GG rozmawialiśmy co mi się nei podoba i co bym zmienił ale i tu mogę napisać :

- tył głównego zbiornika

- dziwne umiejscowienie tylnego spawu

- napis nad naklejką na głównym zbiorniku

- za bardzo jasne koło

- i trochę za bardzo zlewająca się przednia rączka

 

Daj znać jak ci poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podejdę od innej strony do tematu. Nie wiem na czym się wzorowaliście ale zastanawiam się jak chłodzony jest tłok i cylinder pompujący powietrze. Nie ma tam żadnych żeberek ani wentylatora a ponieważ mam kompresor to wiem jak ten element się grzeje. Dodatkowo potrzebne jest smarowanie, a jeżeli jest smarowanie to jest olej. Jeżeli jest olej to przeważnie wylewa się przez uszczelki na zbiornik co zapobiega jego ogólnemu rdzewieniu. A tu wszystko jest na odwrót. Tam gdzie najwięcej oleju się gromadzi to najwięcej rdzy jest. Oczywiście taki zbiornik mógł też stać przez 100 lat bez oleju i mógłby tak wyglądać ale zużycie węży, paska klinowego, opon, silnika i pompy temu przeczy.

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności