Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Vw golf mk1 GERMAN STYLE


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm wiem co zaraz powiecie, że następny brum a wcześniejszych nie skończyłem ;/ Prawda, alw facika mam zamiar skończyć :) Założeniem tego projektu jest:

1 Ukończenie go w 100% :)

2 Silnik (jak komp pozwoli)

3 Środek wraz z zabudową audio (jak komp pozwoli)

4 Zdobycie nowych umiejętności :)

EEe no wiem, że moge zostać zjedzony jak przesadze, ale mam nadzieje, że będzie się podobał :D Komentujcie, krytykujcie, wytykajcie błędy :) Aha no i rendery:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm no może i koneserem nie jestem ale krzywo przedni zderzak i ta listwa boczna jakas TAKA dziwna pokrzywiona troszke popracuj nad klapa tylnia bo ta górna krawędź nie wiem może mi się wydaje albo render taki ale do poprawki ... pozatym POWODZENIA .... i żeby komp wytrzymał to wszystko co chcesz zrobić. Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysol--> Zderzak?? Tu jeszcze nie ma zderzaka ;/ Klapa, hmm coś tam popatrze, ale ta listwa boczna nie jest chyba krzywa tylkotaki render tzn dziwne cienie wyszły bo krawędzie się tam stykaja. Aha no i pytanie dla v- rayowców co zrobić żeby nie było na renderze tych czarnych plamek??

Nielot--> Dzięki. Co do oponki to jest przednia ;) tylna szersza jest :)

Edit: Ra-->zależy co nazywasz tuningiem ;) To co ja zrobiłem to tylko kosmetyka ;) (jak narazie ;;) )

Illy--> Też myslalem, że nie ma, ale są na smcars i to nie te bleee małe tylko olbrzymie, ale jest to jakaś wersja spotrowa (torowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysol hmm nadkole :D?? Chodzi o łączenie tego "przetłoczenia" błotnika z nadkolem?? AAAAa najlepiej to znaznacz :)

RA--> dzięki

I jeszcze jedno pytanie. Wpadłem ostatnio na debilny pomysł wykonania felgi (BBS)displacementem (czy jak to się tam pisze :) Czy da rade (troszkę nawet mi wychodziło ;P) i czy warto?? :[ (mix; ) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm poly to czemu ta siatka przy TYM BLOTNIKU ma takie dziwne kreski poprzeczne takie smieci to sie przy meshu robia czasami no ale jesli poly to poly hehe WYGLĄDA spoko czekam na uploady i miłej pracy

HMm bo smooth group-->clear all :) Zeby dziwnych krzaków nie było widać ;) A tu coś dla lakierników:) Lakier taki pewno nie zostanie bo prawdopodobnie będzie miał dwukolorowe malowanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giegiel--> wydaje mi się, że nie, ale jeszcze zobacze (jeżeli mówisz o tym renderku z lakierem to może się tak wydawać bo to wina odbicia i wygląda na 2x bardziej wklęsła, chyba, że na rend bez lakieru też tak wygląda ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając fakt że golf mk1 jest paskudny to całkiem nieźle to wygląda :)

tylko powiedz mi co to są te dwa cylindry w bagażniku ??? napewno nie wyglądają jak zbiorniki na gaz ..... napewno też nie wyglądają na tuby basowe ani na przerośnięte kondensatory .... więc co to jest ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty :)

mentaller-->hmm całokiem możliwe :)

sikham-->.....................................

Phantom-->dzia ;)

No p całkiem mozliwe, że zabudowa ulegnie zmianie na nieco mnie "dziwną" i zagmatwaną (1 wzmacniaczj i jeden mega sub, bo mam już pomysł :) )

A tutaj zacisk i tarcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scur_ek-->dzięki :)

Illy-->dzięki :)

mentaller-->spox mi też zabardzo nie podchodzą te "pudła", ale zapewniam, że byłaby tam wolna przestrzeń pomiędzy sybami a nadkole (aczkolwiek pewnie za mała :) ). Terza grzebie siedzonka jak coś wykombinuje to pokaże :D Dzia wogóle za c&C :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QBA-->Hmm luksusowo ;) Dwska od 3 siedzenia od 4 (chyba), ale niezbyt zgodne z oryginałem bo mam tylko ze 4 zdjęcia i do tego bardzo malutkie :/Karoseria połączonaze szkieletem?? Popatrze jak to wygląda normalnie :)

HINDUS-->dzia :) Klosze inne bo jeden sie potłukł a tak naprawdę to nie wiem czemu tak wyszło obydwa klosze amją tego samoego bumpa, aczkolwiek za małego.

Dzięki za c&C :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erm ... no nie powiem ... bardzo ladnie sie to zapowiada ... gladziutko ... rowniutko ... dbasz o detal i wychodzi ci to elegancko ;]

 

ps. u mnie sie niestety skonczylo slodkie zycie ... 10 godzin w robocie 5 dni w tygodniu ... a weekendy na uczelni :S ale jak bede mial chwile to tez bede musial cos wydziubac bo mnie zainspirowal ten golfik ...

 

pozdrawiam ... i trzymam za slowo z tym ukonczeniem w 100% :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erm ... no nie powiem ... bardzo ladnie sie to zapowiada ... gladziutko ... rowniutko ... dbasz o detal i wychodzi ci to elegancko ;]

 

ps. u mnie sie niestety skonczylo slodkie zycie ... 10 godzin w robocie 5 dni w tygodniu ... a weekendy na uczelni :S ale jak bede mial chwile to tez bede musial cos wydziubac bo mnie zainspirowal ten golfik ...

 

pozdrawiam ... i trzymam za slowo z tym ukonczeniem w 100% :P

 

Nop u mnie też dochodzi teraz szkoła i robota :( , ale może jakoś to będzie. I tak wogóle to dzia :) No i ja też mam nadzieje, że skończe go w 100%, Jestem aktualnie na boczku drzwi i już mam ostre lagi, a gdzie tu do końca :( :/

Teraz daje troszkę lakierów i chciałbym się dowiedzieć czy ide w dobrą strone??Czy może te pierwsze (z pierwszych stron ) były lepsze?? Aha no i jakbyście mogli to oceniajcie tylkio lakier ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności