Skocz do zawartości

Final Fantasy VII: Advent Children


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Premiera w US kolo bozego narodzenia. Jezeli nie bedzie w tym samym czasie w europie to pewnie dopiero po nowym roku.

 

FF7:AC ma ode mnie 10/10. Do tego warto obejrzec 25min anime FF7:Last Order, ktore wyjasnia co nieco tym, ktorzy nie grali w FF7, a tym co grali przedstawia nieco szersza wersje and more;)

 

Empeck, graj koniecznie, bo jak mozesz sie wzruszyc i uronic lezke na koncu filmu, jezeli nie wiesz kim jest postac dziewczyny z dlugim warkoczem?;)

*chlip* *chlip* jaki ja wrazliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego warto obejrzec 25min anime FF7:Last Order, ktore wyjasnia co nieco tym, ktorzy nie grali w FF7, a tym co grali przedstawia nieco szersza wersje and more;)

można to za free ściągnąć czy to dodatek do dvd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Square się postarał i fan każdy fakt miejsce czy broń łapie jak pelikan cegłę. Fajnie że nie starali się tego wypruć na papkę dla każdego, bo szczerze mówiąc to mało mnie obchodzi odbiór niewtajemniczonych :], tak tylko sobie rozważałem ;).

 

 

Doom rulez? DOOM RULEZ :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie FF rządzi gry bajki fimy wszystko co z tym związane 10/10!!! jak oni to robią?/ ile to sie musi renderować?? co oni mają za sprzęt?? tyle pytań zero odpowiedzi;] bardzo mnie to interesuje! posdr & halleluja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graficznie wypasiony i nawet dla samego CG warto obejrzeć.

a jako ze w gierki nigdy nie grałem, to film też nie za bardzo zrozumiałem. pewnie bede musial jeszcze raz obejrzeć. moze znając zakonczenie, bede wiedzial na co zwracac uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic az sobie obejrzalem to ffvii i powiem tak fajne sceny walki:)

nie jestem fanem ff(

...ogladalem jakies ff na polsacie i tamto bylo duzo gorsze mniej mangowe bardziej amerykaniski klimat komixowy:P..l

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika bardzo dobra, tylko szkoda, ze tyle roboty zostało włozone w film dla wąskiej grupy odbiorców, jakimi są Japończycy, zamiast dla widzów europejskich i amerykańskich.

Fakt, ze kraje azjatyckie mające inną mentalnośc od naszej lepiej by ten film przyjęły, ale dla większości z nich ten film jest niedostępny...

No, chyba, że Indie, ale Hindusi mają z kolei jeszcze inne kanony i mentalność.

Może, jak ktoś grał w gry z tej serii, to inaczej ten film postrzega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności