Skocz do zawartości

[pojazd] Ferrari 430


Tymek

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli zrobię finalny render jako model zrobiony z gliny w jakimś studiu, to będzie spoko :)

Wczoraj nałożyłem lakier i doszedłem do wniosku, że on oszukuje :| Jak wrócę do domu to wrzucę obrazek i pokażę o co mi chodzi.

 

Dzięki za pozytywne komenty. Za te drugie też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Słuchajcie, mam problem: robi mi się takie coś z siatką. Próbowałem już chyba wszystkiego... wierzchołki zweldowane, wszystkie krawędzie mają weight=1, crease=0. Nie ma zdublowanych polygonów.

Wiecie co może być tego przyczyną? Mogę nawet udostępnić scenkę do przetestowania, chociaż wątpię żeby komuś się chciało :P

Siedzę, myślę i nic :/

whattha0ta.th.jpg whattha15cq.th.jpg

 

Diesel

 

EDIT: Ok, po zrobieniu od nowa tych dużych polygonów na górze siatka wygląda w porządku. Ale moje pytanie pozostaje aktualne... spotkaliście się kiedyś z czymś takim i może znaleźliście przyczynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały ale jakże znaczący update (nie mam ostatnio czasu żeby przysiąść) ;) Tarcza hamulcowa i to coś co trzyma klocki. Otworów w tarczy raczej nie będzie, bo i tak pewnie nie byłoby ich widać. Ale prawie na pewno nie wytrzymam i wytłoczę napis Ferrari, no bo jak by miało go nie być?

 

Edit: Ha! I udało się w końcu zrobić wytłoczenie na lusterku :)

 

ko322a19st.th.jpg mirror0aa.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona paskudna, wiem. Ale kompletnie nie chce mi się nowej robić :/

Mi też się nie podoba, ale zostawiam ją na koniec :P

 

Wątek od wczoraj odwiedziły 64 osoby, jedna coś napisała... następny update to chyba będzie w Finished Work :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohh, ja bym napisal wczesniej gdyby mi sie nie zpsul komputer ^^' Mianowicie to chce sie spytac jak wlasnie udalo Ci sie zrobic ten napis nalusterku, czy to modelowane, czy moze disaplacment,a moze boolean ^^' :p A tak pozatym to nie patrz tak skrupulatnie na ta liczbe odwiedzin, po co sobie psuc humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie patrzę skrupulatnie, tylko wczoraj było 2222, więc łatwo zapamiętać ;)

Napis na lusterku jes zrobiony bumpem, bo displace nie chciał go zrobić tam gdzie chciałem (wytłaczał na całym lusterku). Problem tylko jest taki, że jak robię render całego modelu, to napisu prawie nie widać - jakaś plama tylko jest. Tak więc chyba zasugerowałeś mi inną metodę, bo mam obiekt, który mogę booleanem pojechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No modelik fajny a napis na lusterku wyszedł magicznie jak normalnie modelowany trafiłeś idealnie w ustawienia tekstury Czekam na całość bo napewno będzie na czym oko zawiesić... POZDRAWIAM I POWODZENIA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności