Skocz do zawartości

[pojazd] Ferrari 430


Tymek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

siema. jak na razie jest spoko tylko pare bledow widze: zlikwiduj ten trojkat na lewo od swiatel bo ci krzywi siatke(widac to) i cos sie krzywi na krawedzi ponad srodkowym swiatlem (chyba stopu) nie ma ciaglasci chamfer. nie zebym sie wymadrzal :):) ale ogolnie jest b. dobrze. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty :)

Z tym wycięciem na wydech to jest tak, że jak ruszę coś w jedną stronę to gnie się gdzieś indziej :/ Na razie szukam porządnych zdjęć, żeby zobaczyć jak dokładnie to ma wyglądać.

Mógłbyś tylko powiedzieć co w/g Ciebie jest nie tak z tym na środku? To akurat nieźle widziałem na zdjęciach i wydawało mi się, że jest ok. Na obronę daję to, na którym się opierałem ;)

http://supercarfreak.net/gallery/album1378/DSC05229_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to bym musiał wysłać na maila, bo jest za duży na ImageShack.

Chyba, że znasz jakiś serwer, który przyjmie plik prawie 1,5 mb.

 

edit: Nie ma sprawy. Czyli jednak przeszło.

Illy, dzięki za adres. Na pewno się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznacz czerwone --> connect --> polacz zielone punkty cut'em --> Uloz vertexy by tworzyly miekka linie (biala linia) --> wygnij powstale w wyniku connecta vertexy do zewnatrz aby powstalo lekkie wygiecie blachy.

 

jgfhgf0fz.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj koniec. Robienie uszczelek przy szybach to chyba największy szajs w tej całej robocie. Trzy godziny a i tak wygląda byle jak :/

 

Poprawiłem trochę wlot za drzwiami ale i tak nie wiem do końca jak on powinien wyglądać ;)

 

55zj.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uszczelek to sie zgodze, tez mialem takie roblemy (nie mowie wcale ze mi sie udalo z nich wybrnac) Teraz bede modelowal nie wycinajac wogle szyb, potem jest poprostu latwiej je objechac cut'em gdzie potrzeba, uszczelki tez mozna sobie wyciac, potem uszzczelki i szybe odpowiednio detach'nac :p, wymodelowac dalej wedle uznania i wtedy wszystko ladnie pasuje, a tak to az glowa boli, jak cos gdzies nie przylega scisle i ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry. Nie wytrzymałem i zrobiłem rendera z lakierem :)

Drugi obrazek ma podkręconą gammę, bo nie wiem czy to mój monitor jest taki ciemny, czy muszę podkręcić hdri a nie mam w tej chwili jak tego sprawdzić na drugim monitorze. Enjoy :)

 

1227qr.th.jpg 1233wh.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wyglada:), duzo pracy jeszcze jednak sam model wymaga. Ja tam ostatnio nerwicy dostaje jak mi przychodzi cos renderowac, cofnelem sie pod tym wzgledem w rozwoju chyba ^^' A tak apropo to szkoda ze lakier nie czerwony, do tego samochodu niewatpliwie najlepiej pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony? No powiem szczerze, że chciałem go uniknąć, bo gdzie się nie obejrzysz to czerwone Ferrari ;) No ale skoro społeczeństwo się domaga... póki co o kolorach za dużo nie myślę, bo do finału jeszcze kawałek.

Co do modelu, to obecnie ślęczę nad felgą w Rhino i trochę mi się nie chce. Nie ma ktoś gotowej felgi do Ferrarki w zasobach? Myślę, że od Enzo by pasowała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam obieacny tył. Jeżeli możecie, to nie czepiajcie się świateł, bo one są prowizoeyczne ;)

 

150re.th.jpg

 

p.s. Takie małe pytanie... jak widać, siatka w dziurze pod światłem stopu i we wnękach na wydech jest ledwo widoczna. Robiłem ją za pomocą mapy opacity i VrayDisplaceMod (materiał vray). Czy jedynym sposobem na wyostrzenie jej jest zwiększenie rozdzielczości rendera?

Próbowałem zwiększyć próbkowanie antialiasingu, ale max się wykrzacza, więc muszę zostawić jak jest.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności