Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ford Mustang


Mruczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pomoc.jpgNio wiec hmm, wedlug mnie taki champfer jak masz teraz wcale nie jest zly, ale ahhh, mozesz zawsze zrobic tak jak tutaj na rysunku powyzej, wystarczy zanaczyc linie niebieskie, kliknac w opcjach zaznaczenia RING, powinny sie znaznaczyc wszystkie linie w poprzek champera, no i jak sa zaznaczone to klikamy CONNECT i wartosc dajemy 1, powstaje nam zielona linia, teraz do plni szczescia mozesz jeszcze zaznaczyc jedna z tych sielonych lini i tez kliknac RING, po uzyciu connect powinna pojawicsie linia czerwona, ale teraz ostrzegam, kant bedzie tak ostry ze mozna by sobie oko wydlubac:p a tutaj chyba zbyteczny. Mm nadzieje ze chodzilo Ci o tego typu pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było.Ale nie próżnowałem.Prace dobiegają końca.W tym tygodniu chce to wszystko skonczyc.Do zrobienia jeszcze szczegóły itp. Scena taka chyba bedzie juz ostateczna.To moje pierwsze rendery VRayem wiec jeszcze sa bugi.Czekam na komnetarze i podpowiedzi co tu jeszcze poprawic.Pozdrawiam!

 

r0119rz.jpg

 

r0223ol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche smutna ta scena. Moze urozmaicisz ja bardziej? Lakier jakis nie taki. Chyba za bardzo odbija, na jasnych kolorach gorzej widac otoczenie. Dla felg korzystniejszy byl by chyba chrom, a nie takie rozmyte cos:P Choc wyglada calkiem ciekawie:)

Model jest fajny, tylko dopracuj jeszcze ta scenerie. Pomyslalbym tez nad swiatlem. Jakies slonce?. :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Lakier musi czerwony,poprawie te odbicia bo faktycznie sa zbyt mocne

2.Scena dopiero sie tworzy,poki co mam tylko mur i podłoże;

3.To sa poczatki "mojego" Vray'a wiec byłbym wdzieczny za podpowiedzi w jego konfiguracji pod kątem tej sceny (w tej scenie narazie 0 świateł, tylko GI bez HDRI);

 

Freedom Fighter: printy zamiescilem kilka postow wyzej wiec bierz je,mozesz je wziasc rowniez z smcars.net;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mustang, symbol męstwa, brutality, itp. różowy ? ;]

 

zrobiles z szfarcenegera baletnice ;]

 

ps. ja bym to widział w innej scenie

 

jadący po pustkowiach newady w pełnym słońcu z ostrym cieniem słonecznym

 

ot wyzwanie taką scenke zrobic ;]

 

narazie scena do prezentacji wg. mnie psuje cale halo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Chlopaki macie racje.Patrzylem na uczelni na niego faktycznie pimpusiowy-róż :P Kurcze wychodzi na to że mam zjechany monitor ale PRZYSIEGAM że u mnie jest czerwony:)

Dlatego seria prób i błędów może w końcu zrobi się czerwony.

 

 

Marcin: Twoj pomysl ze scena bardzo mi sie podoba i napewno zaczne taka scene robic ale dopiero w przyszlym roku :P

Poki co kolor musi byc "czerwony" i scena bedzie mniej wiecej tak wygladala bo na murze ma byc namalowana twarz pewnej osoby dla której to bedzie prezent na gwiazdke i ktora chce miec "czerwonego" mustanga:)

 

 

A teraz niech ktos powie ze to rozowy,granatowy albo zielony to ZABIJE :P

382sk.jpg

 

Ustawienia VRaya: możecie cos doradzic co by tu zmienic,moze pozniej dorzuce strukture materiału jesli chcecie

 

vrayu5um.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po świętach zrobie srebrny lakier w studyjnych renderach,to bedzie najlepszy kompromis.

Poki co robie uszka do barszczu i Mustang uda sie na chwilowy odpoczynek do świątecznej dziupli ;) A pod choinka w mojej skrzynce pocztowej chciałbym znaleźć piękny plik *.mat z lakierkiem do mustanga :P

 

 

WSZYSTKIM FORUMOWICZOM ŻYCZĘ UDANYCH ŚWIĄT WŚRÓD RODZINY,UDANEGO SYLWESTRA,WYŚMIENITYCH RENDERÓW,NIENAGANNYCH SIATEK,NOWYCH SPRZĘTÓW POD CHOINKĄ,DUŻO WYTRWAŁOŚCI I SPEŁNIENIA MARZEŃ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności