Skocz do zawartości

Spotkanie wrocławskich forumowiczów Max3D.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

1 października (sobota) o godzinie 19:00 odbędzie się kolejne (trzecie) spotkanie wrocławskich forumowiczów Max3d.pl. Zapewniamy świetną zabawę w doborowym towarzystwie. Wszystkich chętnych zapraszamy pod pręgierz na wrocławskim rynku. Więcej szczegółów w wątku na forum [wiadomość nadesłał: Vorek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Spotkanie było niesamowite. Długie rozmowy o mentalu, studiowanie kaustyki na kuflu z tym bezalkoholowym, kłótnia o vraya, coś o MODO, wingsie etc.

Poszło kilka propozycji co do ciekawych projektów. Zobaczymy jak dalej to pociągniemy.

Ogólnie było wszystko tip-top :)

Być może już niedługo dostaniemy materiał fimowy więc może tym razem uda się zorganizować jakiś mały showreel.

 

Pozdrawiam i już teraz zapraszam na Meeting we Wrocławiu: Epizod 4 (A new Hope) w grudniu. :D

 

PS: Mam cichą nadzieję że tym razem ktoś z szacownego grona moderatorów i administratorów max3d.pl, zaszczyci nas swoją obecnością :)

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Mam cichą nadzieję że tym razem ktoś z szacownego grona moderatorów i administratorów max3d.pl, zaszczyci nas swoją obecnością :)

Tak racja bo w niektórych postach w barze robił sie mały off topick a nazwy wątków były nie jasne :D ;)

A jezeli chodzi o kłótnie o vraya to mozna to było nazwac małą wymianą zdan na temat renderów ;)

P.s. W ja na Grudzien sie pisze tylko zeby było troszke wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności