Skocz do zawartości

Obiekt3d: Stara chata


PAINbringer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam.

Tekstury wyglądają jakbyś użył zdjęcia bez kontrastu w niskiej rozdzielczości. Brak jakiegokolwiek dopracowania (końce belek wyglądają strasznie tak jak framugi drzwi i okien). Odbicie tekstury poszycia dachu horyzontalnie prezentuje się dosyć nieatrakcyjnie. Całość wygląda bardzo amatorsko i jakby było robione na ”odwal się”.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empeck => Tak, racja ten dach jest do kitu. Niestety nie miałem dostępu do żadnych sensownych tekstur jak zabierałem sie do składania teksturek :/

kurt_hectic => j.w. :)

Raven =>A czyż z mojego wstepu nie wyniakał fakt iż to jest właśnie zrobione tak troche na odwal?? I nie bądź cyniczny pisząc tu mi coś o amatorstwie, wystarczą mi suche techniczne fakty bez takich zabarwień ok?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pain model posiada swoj smak, aczkolwiek texturki mogles troche bardziej dopracowac, nie bazujac na czystej fotce. Jak juz Ci sie baaardzo niechce to zarzuc chociaz szarpena. Mnei modelik sie podoba, tzn ma swoj styl kilka uwag ktore zostaly wymienione powyzej min. przez eMPecka i kurta. Jest jeszcze jedna rzecz na ktora zwrocilem uwage.Masz nie proporcjonalnei rozlozona texture. Belka nad drzwiami jest zdecydowanie bardziej rozmyta od sciany a napewno od drzwi.

A po za tym ja lubie zgliszcza i destrukcje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcik a nie zlamales wlasnie jakis prwa autorskich udostepniajac te texturki? co by cie za pirata nie uznano i nie zatopiono twoj stateczek pod gasienicami buldozera :)

 

oglnie chatka wyglada bardzo kiepsko, ze zblizen wyglada na to ze textura nie nalezy do najmniejszych ale jest wyjadkowo rozmyta/zle zmapowany obiekt jest, co do dachu to jest nawet bardzo zle, na pierwszy rzut oka zobaczylem jakas krztaltna mase, ktora po chwili okazala sie domkiem

 

nie rob prosze takiego czegos na odwal sie do portfolia, bo to z tego co czytalem warto miec mniej a lepiej niz duzo a kiepawo :)

 

pozdro 666 albo 69 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności