Skocz do zawartości

[projekt] Rydzyk: total war


lor

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to witam wszystkich. "Pracuję" obecnie nad grą Rydzyk: Total War i potrzebuję kogoś do wymodelowania postaci do niej. Gra jest amatorska i raczej prosta, nic wielkiego. Osoba taka jest ofc współautorem. Szczegóły na free.of.pl/l/lor/proj_rydzyk.html i na gg.

 

do modków: sory za podobny topic w propozycjach -> możecie go usunąć jeśli chcecie, po prostu nie wiem jakie to są zwyczaje i w takim wypadku gdzie pisać (bo to jest propozycja do game art ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

powiem tyle: kurt przegiął nazywając lor'a lamusem, lor przegiął nazywając kurta fagasem. cała kłótnia jest jak sprzeczka pięciolatków z piaskownicy.

 

gra jako gra może być spoko jeśli będzie na tyle inteligentna żeby wydawać się smieszna. na razie nie wygląda to najlepiej. nie jest dobrym pomysłem ośmieszać człowieka żałosnego. to tak jakby robić komedie o idiocie udowadniając w niej że jest idiotą. coś jak "Gulczas a jak myślisz?"

przykro mi ale nie wróżę przyszłości tej grze

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P. w tym rzecz, ja nie widze nic fajnego...ba, normalnego! w osmieszaniu kogos. co ten koles CI zrobil ze teraz chcesz go wysmiewac co? czy moze bierzesz bezmyslnie udzial w masowej nic nie majacej na celu nagonce? to idiotyzm. to tak samo jak wysmiewanie lpr czy samoobrony, ludzie przeciez wy nawet leppera nie znacie. "a tv klamie" jak glosza slowa piosenki... zrob gre o sasiedzie a nie o czlowieku ktorego nigdy na oczy nie widzies,. tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0_o lpr samoobrona, rydzyk, jankowski, taaa nic tu śmiesznego ;]

sam fakt to że istnieją i mają poparcie jest dość śmieszny ...

błagam kurt, nie wszystko co ci powiedzą zią koledzy w piosnkach hh jest prawdą.

pomysł gry według mnie troszkę koliduje z prawem, ale co tam - pewnie macie lepszego adwokata niż rydzyk ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P. w tym rzecz, ja nie widze nic fajnego...ba, normalnego! w osmieszaniu kogos. co ten koles CI zrobil ze teraz chcesz go wysmiewac co? czy moze bierzesz bezmyslnie udzial w masowej nic nie majacej na celu nagonce? to idiotyzm. to tak samo jak wysmiewanie lpr czy samoobrony, ludzie przeciez wy nawet leppera nie znacie. "a tv klamie" jak glosza slowa piosenki... zrob gre o sasiedzie a nie o czlowieku ktorego nigdy na oczy nie widzies,. tyle.

kurcik: czy oprócz słuchania HH i cytowania debilnego tekstu "tv kłamie" jesteś na tyle spostrzegawczy abyś raczył zauważyć, iż o. Rydzyk jest ciemną kartą polskiego kościoła, debila próbującego wpłynąć wszelkimi możliwymi sposobami na politykę naszego kraju? czy może nie zauważyłeś iż ten o. Rydzyk wykreował karykaturę polityka jakim jest Roman Giertych? czy jestes na tyle otwarty żeby czytać gazety i obserwować cóż porabia w swej rozgłośni o. Rydzyk??

a może po prostu nie zdejmujesz swoich słuchaweczek z uszu i w rytm HH kiwasz głową i przyłączasz się do ugrupowania o którym jest najgłośniej??

Bez obrazy ale Twoje "wywody" dobijają, zwłaszcza że za grosz w nich realności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety masz sporo racji Kurt za bardzo najechałes na kolesia odrazu nazywając go lamą ! jezeli nie podobają ci sie takie gry albo posty to nie wypowiadaj sie na nich, omijaj ich a co do samej gry to raczej pomysłodawca nie bedzie miał problemu z o Rydzykiem bo nawet nikt sie nie dowie ze powstała gra o nim

P.S Swoją drogą to niezłą reklame chłopakowi robimy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, szczerze mówiąc to myślałem że to będzie pusty topic ;) No ale fajnie usłyszeć podzielone zdania, jednym pomysł się podoba a innym nie i to jest właśnie fajne. Co do kwestii prawnej to kolega wyżej ma racje że Rydzu nawet o niej nie usłyszy, samemu i przy mojej wiedzy i doświadczeniu hitu nie stworzę, ale właśnie poprzez takie "projekty" to doświadczenie zdobywam i może kiedyś zrobie coś milszego...

A wracając do tej wymiany zdań na początku -> myślę że mają racje mówiąc że to dziecinne -> więc sory facet, nie znam cie, nie wypowiadam się.

A jeszcze to o co pytałeś -> czy mam coś do rydzyka ?? Poza tym że jak tu powiedzieli jest po prostu śmieszny, to pośrednio mnie (oraz moich znajomych) obraził psiocząc na woodstockowiczów. To właśnie po tegorocznym woodstocku powstał pomysł na grę...

... Hefalumpy - lol2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł na gre jest debilny, nie urażając nikogo oczywiscie

mysle ze nawet nie doszlo by do zrobienia czegokolwiek bo niby jak napiszesz dizajn doca do czegos takiego, jak przekonasz ludzi przedewszystkim, nikt nie pojdzie na taki uklad bo a) ludzie mają lepsze rzeczy do roboty niz brac sie za projekt ktory jest skazany na nie powodzenie. b) mają wrazenie ze autorzy gry nie wiedzą na czym polega robienie gry i jak się ją robi lol ?

pozdro

BTW tworzenie gier jest ostatnio b. trendy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no więc jak się (ku mojemu miłemu zaskoczeniu) okazuje są ludzie którzy na coś takiego idą - powodą są różne. Sory, ale co rozumiesz przez powodzenie tej gry ? Powodzeniem będzie jeśli wersja finalna ujrzy światło dzienne czy jeśli gra będzie jakimś hitem ? O_o A na czym to wg. ciebie polega robienie gry ?? Widzisz ja jestem początkującym !!coderem gier!!, ale to nie znaczy że mam odpuścić - wręcz przeciwnie -> wkładam w to kupe roboty i serca... A co do tego, że to jest trendy to masz racje -> tworzenie w programach do budowy gier w stylu game design factory czy jakoś tak. A nawet jak ostatnio dużo ludzi robi gierki od zera to trudno to nazwać trendem ;/

PS. w!e8 - chyba będziesz strasznie zawiedziony jak ukończe tą gre, co ?? [;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lor znalazłeś ludzi- fajnie.

nie mam nic przeciwko jeśli chodzi o rozwijanie swoich umiejętności. Ale czy nie lepiej/łatwiej byłoby ci zacząc od kodowania czegoś nie koniecznie mniejszego lecz cos sesowniejszego bądz najpierw napisać swój jakiś tam engine o takich i takich możliwosciach, wydać jakąś prezentacje - zając się głównie designem takiego programu, nie koniecznie technicznymi aspektami. Wykazać się kreatywnością dając ludziom coś co zmiecie reszte nie koniecznie poziomem generowanej grafiki :) Dałoby ci to solidne podstawy, bo z tego co widze połowa ludzi nie ma nawet podwalin na engine a już szuka ludzi(nie wiem jak jest w twoim przypadku więc polegam jedynie na własnych domysłach). Wychodzę z założenia że przez pierwsze pare miesięcy koder powinien pracować sam, później szukać ludzi.

Zaczynać bezpośrednio od robienia gry która ma spełniać jakieś wymagania myśle że nie jest dobrym pomysłem, świetnie jakbyś sie za to brał mając już jakieś doświadczenie i będąc w stanie spełnić oczekiwania osób z którymi pracujesz.

Co do trendu - dużo młodych ludzi postanawia robić grę a po paru dniach pracy dochodzą do wniosku że jeszcze nie są gotowi i zaprzestają.

 

Nie, nie będe zawiedziony jeśli gra ujrzy światło dzienne nawet w postaci alphy. Wręcz przeciwnie może to przysłuży się do zmienienia moich przekonań...

Wyraziłem tylko swoje zdanie-co sądze o takowym projekcie i myśle że to by było na tyle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehe :D

 

Widzisz, moim zdaniem to już jest sukces pomysłu - bo wzbudziłeś kontrowersje :) Jak uda ci się wypuścić tą grę, to ludzie odpalą ją chociażby po to, żeby zobaczyć co tu jest grane ;)

 

IMO jesteś orginalny, bo świadomie tworzysz prosty program - a to już znak że patrzysz realnie. Dalej podejrzewam że nie mażą ci się kokosy zbite na tej grze - kolejny plus tego projektu.

 

Jak się nie ma możliwości bic z konkuręcją na technologię, to można na jajcarskie pomysły - przykład "Maluch racer" z którego wszyscy się nabijają bo jest do d... Ale z takim budżetem (prawie zerowym na pierwszą część) to wielki sukces że gra ukazała sie w sklepach i de facto odniosła sukces komercyjny... Tak więc wcale nie uważam że pomysł jest debilny.

 

Co do prawników -> Kazik Staszewski swego czasu śpiewał "pier**l Leppera" i nikt mu głowy nie urwał. A jak się boisz to możesz grę nazwać np. Ryndzyk albo coś w ten deseń i już jest luz :P

 

pozdrawiam i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że ziomuś bardzo dobrze rozumie ideę tego projektu ;)

w!e8 : po pierwsze to szukam tylko grafika - nie zbieram ekipy dlatego właśnie że wiem że jeszcze za wcześnie. W dodatku ja uważam że skoro ja się uczę to może być też uczący się grafik -> obustronne korzyści. Natomiast jeśli ktoś kto ma pewne doświadczenie się zgłasza z jakichkolwiek powodów - na przykład wypełnienia swojego portfolio, czy po prostu gestu, to ja też się bardzo cieszę.

Co do doświadczenia mojego - już jakiś czas koduje, natomiast jeśli chodzi o gierki to jest to moja druga (pierwszą pisałem 2 miesiące całkiem sam, ale teraz nie mam po prostu czasu ze względu na maturę... )

Ziomuś - faktycznie pomysł budzi zainteresowanie ;) Zresztą jak każda kontrowersyjna akcja ;) A co ty opowiadasz że nie będzie kokosów ?? To ja nie będę milionerem ?? ;) :P A gdybym się bał konsekwencji prawnych to bym się za to nie brał....

A jeszcze apropos tego co powiedział w!e8, że powinienem bardziej się zająć pomysłem niż technologią -> a widzisz właśnie mi chodzi o to żeby się jak najwięcej nauczyć. A pomysłowość to cecha wrodzona -> albo ją mam albo nie, to się okaże za jakiś czas ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SansSerif, o kim Ty mówisz?

Ior: trzymam kciuki. Ja też nienawidzę tego durnia, drania, kłamcy, hipokryty, złodzieja, rasisty, jakim jest ojciec Rydzyk. A Romana Giertycha, Andrzeja Leppera i całą ich switę mam w DUPIE. I chętnie ich usunę operacyjnie.

Jakby ktoś się czepiał, to zapraszam na priva, a jak do mnie do domu, to radzę sobie skombinować batalion wsparcia.

A tak poza tym to pozdrawiam wszystkich 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności