Skocz do zawartości

Maxwell 1.X


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 627
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

p4 2.2 ghz z ht nigdy nie powstał, więc podejrzewam, że to jest literowka - w rzeczywistości pewnie chodzi o chyba najpopularniejszy model - 3.2GHz ht. gigaherc w jedną, czy druga strone widocznie nie robi róznicy dla tego renderera :>

 

a co do pamięci to jest sztuczka, ktora pozwala na wykorzystanie 3GB dla aplikacji i pewnie własciciel tamtego komputera ją wykorzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może juz całkiem niedlugo.

Czytałem dzisiaj artykuł o nowym OS Vista i jest nieróżowo.

Pomijam już kwestie graficzne i użytkowe. Podobno aby korzystać z Visty każdy z komponentów hardware będzie musiał mieć specjalną certyfikację aby się wogóle zbootować (nawet monitor). A wszystko pod dyktando MPAA i innych. Wszystko po to aby wlączając np. jakąś muzę z CD nie były naruszane prawa autorskie.

Sorry za dygresje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu (kilka latek) gdy miałem kupę kasy (ok. 10 kafli) na kupno sprzętu, chciałem kupić Maca. Byłem na Polnej i oto co miało miejsce:

Ja: Chce kupić tego. Ile to ma pamięci?

S: 512 MB

Ja: To proszę dodać jeszcze 512 MB

S: nam nie wolno, musi pan jechac na ul. mocno zadupastą 398

Ja: oups. No dobra a chce tez jakiś soft kupić

S: To se pan zamówi w stanach bo u nas nie ma.

Ja: nigdzie?!

S: nigdzie.

Ja: To ja się jeszcze zastanowie.

 

Teraz wiem o sklepach dedykowanych gdzie mozna coś dostać. Człowiek niestety uczy się za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej to wątek na temat maxwella a nie mac�w etc :P z tego co wiadomo do tej pory ma być dodatkowo cos typu księżyc, i jakis bajer co by mozna było zobaczyc oswietlenie z danego miejsca na globie w czasie rzeczywistym i możliwosc użycia tych ustawien do renderingu - dodatkowo jest kompas wskazujacy połoąenie słonca w danej chwili w viewporcie - może jutro cos bedzie wiadomo wiecej.

 

edit do pana ponizej : rotfl :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie te oficjalne scenki z emiterami sa. Niech cos innego pokaza spychical, sunlight cos z bitmapami,a co z clipmapem :D czekamy

 

+

http://img448.imageshack.us/img448/8531/legends6bb.jpg

RC5.7 // 14h17m : SL 15.64 : 1 emitter : ISO 100 : ss 40 : fstop 8 @ 900 x 1200 @ P4 2.8HT

 

Full Indirect GI with 1 emitter / 1 lambert reflector

Single Material with no maps.

3 basic BSDF layer (lambertian black, violet glaze, sandblasted amber glass) + 50nm coating layer

550K-poly

 

stereotactic.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności