Skocz do zawartości

[scena] |||Chambre Refaire |||


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hindus: twoja druga wypowiedz: jak mogles powiedziec o skopanych proporcjach skoro Xeav pokazal tylko część pokoiku. Dla mnie proporcje są ok.

 

Xeav: jak na razie dobrze Ci idzie, nie trac czasu na probne rendery z takim malym progresem pracy, lepiej wymodeluj coś więcej :) Jest dobrze, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus: twoja druga wypowiedz: jak mogles powiedziec o skopanych proporcjach skoro Xeav pokazal tylko część pokoiku. Dla mnie proporcje są ok.
porównałem rozmiar stolika - przyjmując najmniejsze możliwe rozmiary to i tak nei pasuje do szafki i szuflad - taki sam punkt odniesienia stanowić mogą rączki przy szufladach - i co nie da sie z tego proporcji wyciągnąc ? zresztą blat stołu jest np za gruby, a obramowanie szafy tym bardziej, pólki za nisko i za mało no chyba że to taki regał że ma sięgać na wysokośc klatki piersiowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie podoba,tylko moze zarzuc jakies rendery ukazujace wieksza czesc pokoju:)oswietlnie jest super,no ale teksturki mebli rzeczywiscie do wymiany musza isc,fajnie ci wyszla ta narzuta na luzko:)no a pozatym co jest z tym ziarniem w tych twoich wizkach????pamietam twoja wczesniejsza wizke i tez bylo ziarno:/zrob cos z tym bo razi po oczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, jak patrzę na te obrazki to mam nieodparte wrażenie jakby to był domek dla lalek. Nie jestem pewien czy to jest kwestia specyficznego modelowania, shaderków czy kamerki ale to chyba dobry moment by się tego wyzbywać. Poza tym łóżko wygląda bardziej na nakryty niski stolik.

 

Btw. Czemu wrzucasz na wszystko raytrace?

 

 

A tak w ogóle to dawaj dalej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności