Skocz do zawartości

Obiekt 3D:Stanley's Sniper Rifle


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Raz w życiu chciałem wymodelować broń , chciałem żeby to była broń sniperska.Wymodelowałem - to było główne założenie.Nie chciało mi się bawić za bardzo z shaderami więc wrzucam takie jakie są.Czas pracy to około 2-3h z wielkimi przerwami. MODEL TYPOWO KOMINKOWY ;)

dla znawców : Broń wzorowana na wielu referencjach , nie istniejący model - nie czepiać się ;)

 

Pozdrawiam.

 

finish1.jpg

finish2.jpg

finish3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bo to radziecki sprzęt, oni łączą wszystko na klej, śruba to dla nich rarytas, a gwintowanie lufy - pieśń przyszłości. Żeby to była snajperka, to lufa powinna być dużo dłuzsza i posiadac bagnet. Bagnet wbija się w cel i ma się 50 % szans na trafienie. Tak czy siak po oddaniu strzału trzeba wypić za św. pamięci kulę. Zdrówko nieboszczyka, Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere mówiąc to wygląda na połączenie snajperki z Szakala (ten stary) z skobelkiem na drzwiach do kibla.

To właściwie by nie działało w rzeczywistości. Zamek? ale jak on działa? Jest wycięcie na ładowanie kuli w drewnianej części ale po co skoro widać, że kulę ładuję się prawie od góry.

A więc zamek by wypadł bo gdzie ma punkt zaczepienia. I rękojeść przed spustem jest za gruba.

 

Ale poza tym podstawka może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie upierajcie się przy tej lufie , bo jest 100% taka jak miała być pokazałbym wam tą referkę ale już wywaliłem :]Była to broń modelowana typowo na kominek, dla ozdoby , tak jak czasem w sklepach można takie repliki kupić za grubą kasę =]

 

anyway dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, może mały OT, ale muszę: kolega kiedyś był w Toledo i kupił sobie "la espada del Cid Compeador". Była to całkiem ładna replika średniowiecznego miecza, ale wykonana z tzw. stali turystycznej. Kolega wrócił do Polski i postawił ten miecz przy ścianie, by pójśc po młotek i haczyki i powiesić to na ścianie.

Gdy wrócił, miecz okazał się być nieco krótszy, gdyż pod własnym ciężarem głownia wygieła sie przy sztychu w haczyk na odcinku 10 cm. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nio nio ładny modelik. Ogólnie nie podoba mi się zamek, oraz kolba, loże może być, ale kolba. Trzeba wiedzieć że taka broń ma dość spory odrzut więc jak takie proste zakończenie kolby by obojczyk uszkodziło. No ale idziemy dalej, długość lufy jest dobra, widziałem snajperki o krótszych. A co do rosyjskich broni snajperskich to przecież są najlepsze na świecie. Brak śrubek nie jest błędem. Bardzo razi złe montowanie szyny, na lunetę. Oraz nie ważne czy to broń snajperska czy jaka kolwiek inna, powinna mieć muszkę i szczerbinkę :/. Ogólnie mi się podoba, ponieważ przypomina trochę Zastave M-70.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności