Jump to content
Sign in to follow this  
Tomasz Kucharz

Owady: TARANTULA - KONIEC - PROSZĘ KOMENTOWAĆ

Recommended Posts

Miałeś sie nie bawić shagiem. Pamiętam jak pisałeś na początku[spox][rotfl2]. Tak na serio to ja innej metody sobie nie wyobrażałem. Życze powodzenia w zabawie tym \"genialnym programem\".

Co od pomocy to ja sam bym jej potrzebował:D bo nie umiem się za bardzo obsługiwać

pozdro

KAIN

Ja niestety też z Shagiem nie pomogę bo tak jak Kain nie znam go :(

Nie wiem czy poniższe 2 probozycje zadziałają \"na żywo\", ale to mi się nasunęło:....

P.S. Sprawdź czy Shagfur/Shaghair działa pod brazilem!!

t1.jpg

uno - wszystkie włosy to shag HAIR

due - nie jest to takie proste co narysowałeś - wszystko pięknie tyle że jest problem przy rigowaniu - włosy są ładnie poukładane - ale ruszysz kościa i wszystko sie pierr....

dzieki

PS: na pszyszłość mniejsze obrazki PLIZZZ

pozdrawiam bracholku

ładnie rysujesz

aa - jeszcze jedno - może problemik rozwiązać bezwzględnym kierunkiem włosa - zobacze jak mi wyjdzie

co do rozszeżenia pol dla włosków pod \"kolanami\"to nie wchodzi w gre. raczej zmniejsze pola dla włosów średnich

CHYBA ŻE MACIE INNE POMYSŁY

THX

Najpierw ustaw mu odpowiednią pozycję a poźniej zajmij się Shagiem nie będziesz miał problemów z związanych z SHAG->BONES.

jeśli sobie nie poradze to chyba będe musiał tak zrobić - ale narazie walcze - nie w tym rzecz żeby omijać problemy tylko żeby je pokonywać

POZDRO & DZIEKI

teraz chyba jest lepiej - dorobie jeszcze te długie grube i rzadkie -zobacze wtedy jaw w całości i będe ustawiał - jak przebrne przez te nogi następne już polecą szybko

Originally posted by Krzysztof Kucharz

P.S. Sprawdź czy Shagfur/Shaghair działa pod brazilem!!

Działa napewno :)

no wiec tak:

plusy

1.Bardzo podoba mi sie model tatantuli

2.Ladne textury

3.Tez ladny model mychy

prawie plusy :)

1.jak dla mnie to na odnozach jest za duzo owlosienie i slabo widac ich dokladny ksztaut

2.kolejny minus - nie ma innych minusow ;-)

ja mam jedna uwage : czy te wloski nie sa zbyt rowne? wyglada jakby \"panienka\" od fryzjera dopiero co wyszla:)

Masz racje - ale to wcale nie takie proste - naprawde włosy wiejące kobiecie na wietrze jest 100 x łatwiej zrobić niż temu gadowi na nogach tak by wyglądały naturalnie - daje rzadkie- za bardzo widać samą noge, za dużo - robi się kołtun i zaciera się sam kształt nogi - będę dalej próbować - może zmienie samą texturke nogi i poexperymentuje z kolorem i shag shaderem.

Jezeli chodzi o tarantule to zrobiona jest wyrabiscie superandzko hehehe, podoba mi sie i zaiste powiadam ci ze nie idzie ci wcale tak zle , super sie rozkreca heheh zaiste zrobisz wielekie postepy hehehe i mam nadzieje ze wszstko to co teraz robisz zostanie ukonczone, to warznijesze jest od wygranej :D [piwo]

heh, pająk jest świetny. Wchodziłem tu już dużo razy ale nic nie pisałem, bo nie lubie tylko słodzić:)

ale co poradzić, wad nie ma....

modeling- nic dodać nic ująć

zastanawiałem sie jak do cholery owłosisz tego pająka?!?!?!

teraz widze że to zrobisz i zrobisz to dobrze;)

powodzenia![winko]

Dzieki -

VERTIS - zgadza sie - pracuje w przerwach nad włoskami - jest ich napewno za dużo - zajednakowa długość przez co giną ksztalty nóg

Blooddragon - z jednym się nie zgodze - napisałeś \"nic dodać\" -- uu dodawać tu można jeszcze w nieskończoność ale teraz skupie sie tylko nad pająkiem

do dopracwania zostaje - nogi \"zagięcia i pazurki\"

odwłok

pancerz

oczka i mase innych szczególików nie mówiąc już o owłosieniu

eden - dzieki - takie słowa zawsze dopingują mnie do dalszej pracy (tak jak opinie negatywne do poprawy tego co już jest)

w każdym razie - scene odkładam - teraz pora na dopracowanie pajączka

pozdrawiam i czekajcie na następne update. licze na kolejne posty - każdy z nich wysoko sobie cenie

Co do włosków to zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby skorzystać z Shag:Fur oraz Shag Vector\'ów do ich pozaginania, tak aby schodziły wzdłóż odnóży.

Dla poparcia moich słów mały teścik jaki właśnie wykonałem.

Prosta scenka, pięć połączonych cylindrów.

5 minut zabawy z shag: fur i shag vector\'ami (po jednym na każdy segment odnóża)

Oto efekt:

shag_test.jpg

mistrzu, za samą scenę powinieneś dostać przynajmniej trzecie miejsce :) tak trzymaj [piwo]

Wszystko ladnie, ale mam zastrzezenia.

Ujecie jest troche nijakie. Nie ma w nim zadnej dynamiki, zadnej dramaturgii.

Jezeli sie nie myle, to tarantula przed atakiem unosci oba przednie odnoza w gore i sama lekko sie podnosi..

Natomiast mysz... czy nie sadzisz, ze juz dawno powinna zwiewac gdzie pieprz rosnie? ;) Nie ma napiecia, ani poczucia zagrozenia.

Jezeli mialbym proponowac jakies ujecie to wygladaloby np. tak:

tarantula.jpg

To po lewej to przyczajona mysz;)))

Z odpowiednia glebia ostrosci tarantula staje sie glownym bohaterem.

Pozdrawiam :)

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy