Skocz do zawartości

Obiekt3D: Rotunda (BZ)


korzen303

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hatred - brak twojego konstuktywizmu byl zapewne spowodowany tym ze chciales miec taka wypasiona liczbe postow :P

 

a wracajac do tematu:P siateczka by sie przydala bo dziwne rzeczy widze:>

ogolem wrazenie pozytywne pomijajac ze calosc jest malo ciekawa...widac taki concept, natomiast to co nie pasuje to zabrudzenia i weather texturki, zacieki i roslinki sa w zlych miejscach...itp. :] troche do poprawy i bedzie fajnie...z tym ze nie wiem po co tu 3x512 :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda w porządku, ale nie widzę skali tego budynku, na początku myślałem że ma wysokość człowieka mniej więcej,

jak dojdą te tory to się pewnie poprawi, ale i tak mógłbyś dodać jakieś małe popierdółki typu małe okienka u góry albo z boku, tabliczke z napisem, jakąś skrzynkę na dole z doczepionymi rurami biegnącymi w górę czy cóś takiego :)

trochę detali ogólnie mówiąc

no i jeszcze drzwi - wyglądają jak z betonu, a powinien chyba być metal albo drewno

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to sam sie wkopales ze pokazales koncepta:D

to jedziemy z litania:

>zakladajac jakie to ma byc duze za malo detali

>brak jakis ciekawszych elemntow czytaj smaczkow ala trawka itp vide concept

>gdzie to ma wnetrze?? bo jakos nie widze zaskakujaco rozwiazanego srodka :}

ale i tak wyglada sympatycznie...tylko zrob cos z tymi zabrudzeniami...bo gora jest czysta w porownaniu z bokiem a powinno byc na odwrot ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załadnie to wygląda trochę słabe texturki. Trzeba to poprawić bo takie modele i tekstóry to były 2,3 lata temu w grach POWODZENIA.

Mogę na forum pokazać jak ja bym chciał by budynki wyglądały w burżu mogę pokazać hangar w 3d chyba że intoxicate się nie zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slusznie panowie wytykaja!! - skala tu kompeltnie lezy albo i poszla na piwo...

 

zbrojenie (te pouamane prety) wyglada na konpletnie za groobe -

 

moglbys rozwinac konstrukcje tej kopuly przez jakies dodatkowe kratownice

 

wydaje mi sie ze drzwi sa za waskie (na koncepcie roowniez sa ciut szersze) bo teraz jak tam wstawis sensownie dwie pary toorow to te pociagi beda jeszcze bardziej mikre

 

no i detaaale deeetaaaaleeee..... zaroowno na texturce i w modelu...

 

tak czy siak - idziesz w dobrym kierunku mam wrazenie wiec powinno byc dobrze :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie widział konceptu to nie wiedziałbym do czego ta rotunda ma służyć. Najważniejsza sprawa to skala obiektu. Zrobiłeś jak było na koncepcie więc nie ma cie co winić bo tak naprawdę to koncept jest skopany. Ktoś się pogubił w skali a ty bez zastanowienia to powieliłeś. Przyjmując szerokość wagonu przynajmniej 3m i odstępy między pociągami 0.5m to wjazd musi mieć około 14.5m czyli średnica budynku to około 50m. Rozstaw szyn to około 1.44m. Patrząc na koncept to trawa tam rosnąca ma około 2m wysokości. Drzwi jakby z jednej grubej blachy zrobione i te wzmocnienia zewnętrzne są za grube. Gdybyś zrobił wewnętrzną stronę drzwi np. z kątowników i obił je z zewnątrz blachą wyglądałoby to ciekawiej i miałbyś co na teksturze narysować czyli łączenia blach, nity, jakiś urwany kawałek blachy. Obniżyłbym otwór wiazdu bo i tak jest za wysoko i nad nim dałbym na całej długości szynę po której przesuwałyby się drzwi. Wieszasz na pręcie bloki betonowe o długości ok 4m więc to też nie jest realne. Konstrukcja stalowa dachu też mnie nie przekonuje ze względu na wielkie rozmiary pojedynczych elementów . Ogólnie wygląda bydynek tak jakby był zrobiony do modelu kolejki PIKO. Za duże elementy i za mało szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamta ilosc postow byla przypadkowa :) w pelni przypadkowa....

 

co do rotundy to wlasnie kcialem zeby inni sie najpierw wypowiedzieli :)

 

wsumie sie z wiekszoscia zgadzam, cos tam zfakanego jest, skala i nudnosc calego obiektu to wlasnie to... z tych 5k dalo sie wiecej wycisnac... lub jesli byla ta okraglosc poczebna (ze wzgledu na wielkosc na ekranie) to powinno bys wiecej texturek/szczegolow i odrazu tez troche siaty na otoczenie przeznaczonych

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello to moj pierwszy post na forum wiec witam wszystkich !

Jezeli chodzi o rotunde to podzielam uwagi reszty "publicznosi", moj pomysl jest taki zeby pokazac rotunde z kamery umieszczonej na ziemi a nie w powietrzu wydaje mi sie, ze bedzie robic wtedy wrazenie o wiele wiekszej.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności