Skocz do zawartości

Scena 3D: Przemijanie...


zbuffer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Tytuł taki na razie roboczy a wątek wrzucam dlatego żeby się zmobilizować do pracy bo inaczej nigdy mojego pomysłu nie zrealizuję...

 

Powstał w mojej głowie taki koncept sceny.

Na pierwszym planie jakiś stary, brudny zaułek ulicy w którym stoi supernowoczesny(na dzisiejsze czasy) samochód ale w stanie śmierci klinicznej z widocznymi znakami nieubłaganego czasu :) - powybijane szyby, zdarty lakier, rdza, brud, poszarpane fotele itp.

W tle natomiast wieżowce z przyszłości i takie piętrowe autostrady z lewitującymi wehikułami.

Może trochę oklepana wizja przyszłości ale może coś zmienię w trakcie.

Życzę sobie dokończenia tej pracy chociaż jakoś w to nie wierzę...ale może z Waszą pomocą dam radę ;)

 

Pozdrawiam

 

P.S. Wkrótce pojawi się jakiś zarys 3d no i powiem jakie auto wybiorę na pierwszy plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie nie ma nic wspólnego i lakier nie będzie w biało czerwone paski ;P

 

Szkic sceny na razie w toku ale zdecydowałem jakie autko zrobię na pierwszy plan - Lamborghini Gallardo.. myślę że wygląda dość nowocześnie;)

Najpierw zrobię nowe a potem będę niszczył bo jak mi się nie będzie chciało sceny dokańczać to przynajmniej będę miał ładny modelik, a samochodu jeszcze nie robiłem...

Miałem pewne problemy z blueprintami bo nie zawsze się zgadzają ale jakoś sobie radzę i efekty można zobaczyć poniżej.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka drobna refleksja ... zapowiada sie calkiem skomplikowana scenka wymagajaca duzo pracy i zaangarzowania ... nie zaczynaj takiego projektu z nastawieniem ze "jakoś w to nie wierzę...ale może"...

 

zycze powodzenia i bede sie staral cie troche mobilizowac ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyglada superowo nie powiem modeling zrobiony na poziomie ( tak mi się wydaje czy ten model jest stosunkowo łatwy w wykonaniu napisz czy miałeś jakieś trudności bo podoba mi się kształt tego modelu...) i tak przy okazji w czym robiłeś ??

 

Pomysł na prace trafiony czekam na dalsze efekty i wracam do pracy bo mnie zwolnią hehe POZDRAWIAM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wielkie dzięki za komenty!

Robię w maxie(editable poly z włączonym subdivision). Lakierek to na razie tylko eksperyment, żeby ładniej wyglądało...

 

Sysol: model może trudny nie jest ale przy kilku elementach trzeba było się nagimnastykować i jeszcze przy tym nie zepsuć siatki.. szczególnie przy dużym wlocie powietrza z boku i przy tych wycięciach wszystkich z tyłu. Ja właściwie po raz pierwszy modelowałem w poly i muszę przyznać że mi się spodobało - całkiem przyjemne;)

 

RA: miło że mi chciałeś buga znaleźć ale niestety pudło;P ten model tak ma, że jest tam ostra linia zagięcia..

 

Shade: miesiąc? chyba sam model;D tak się składa że ja nie mam zbyt dużo czasu i to że w ogóle tak szybko poszło, to dlatego, że był ten długi weekend... teraz znowu studia na głowie i to niestety dość ciężkie, a w wolnych chwilach to jednak wolę się zobaczyć z moją Kobietą niż z komputerem;P Dlatego teraz tylko wieczory i resztę wolnego czasu będę mógł poświęcić na modelowanie...Proszę więc wszystkich o cierpliwość;)

 

A tutaj macie siateczkę.

siatka od przodu

siatka od tyłu

 

Użyłem może kilku trójkątów ale sprawdziłem czy wszystko ładnie się wygładza i jest dobrze (po prostu czasem nie warto kombinować..) - to taka uwaga dla tych co trójkątów nie lubią ;P

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chyba po prostu mówimy o czym innym....na zdjęciu wyraźnie widać, że na dole jest ostre załamanie i na płaszczyźnie bocznej też... chyba że chodzi Ci o górną część tej poziomej "belki"? tam faktycznie jest trochę za mało wygładzone... postaram się poprawić ale już dość długo się z tym męczyłem.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności