Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Toyota Supra


damusTo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za linki imiłe slowa :]

Szukajac odpowiedniej fotki silnika trafiłem na dosc kompleksowo opstrykaną zewsząd suprę no i w zwiazku z tym dopracowoje kilka detali.

W między czasie robiąc szybciutkie próby materiałowe trafiłem na powaźny problem. Teraz prosiłbym mentalowców o chwile skupienia. Efekty swiateł wspomagane są na oucie w rendererze glare'm...

...em poza tym ze daje to moim zdaniem niezastąpione efekty generuje fure błędów. Testuje to juz z pol roku na róznych materiałech siatkaci i przy róznych swiatłach, wyłapałem pewne prawidłowosci alenic co by gwarantowało że nie powyskakuja powypalane pixlaki. Może ktoś poradzi mi co miałbym uczynić. Nie jest prawda że temat załatwia filter box niestety.

Duże znaczenie ma ilosc sampli ale tez niczego niegwarantuje pytanie co poradzicie ? Nie chciałbym zostać zmuszony do ucieczki z tymi efektami w postprodukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Było kilka pytań o rózne drobiazgi, więc pokazuje je juz w nowej wersji i drobnyh niby korektach ale okpionych dłgim stdiowaniem fotek róznej masci.

i tak kolejno...

Lampy z przodu:

1) textrowanie jeszcze stare do poprawki ;)

2) mesh i nowe texturki

(do tego nowachłodnica spoona imaska z F&F)

Lampy z tyłu:

1) Całkiem nowe lampy inowe tekstry

2) Zoomik

3) Rozkład na zynniki pierwsze ;)

4) Kilka małych a cieszacych oko drobiazgów

(zamek, antena...)

Inne:

1) Pierwsza przymiatka do podwozia

2) Pierwsze przymiarki z nowymi materiałami z przodu

3) jak wyżej z tyłu

W przygotowani:

1) Cała mechanika

2) Silniczek 2JZ-GTE

3) i poważny tuning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render od przodu jest bardzo ładny tylko ten środek samochodu (wnętrze) bije po oczach prostotą z tyłu już render nie jest taki ładny niewiem czy tak ma być ale tylny zderzak wydaje sie krzywy nad wnęką na tablice rejestracyjną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra nieco wydłubałem, została jeszcze turbina, chłodzenie, elektryka i kilka innych elementów, widocznych elementów silnika ale uznałem ze trzeba to pomalutku kończyc i składać wszystko razem,co nie znaczy że reszty nie bedzie ;)

Puki co prezentuje sie to tak...

 

 

pasowanko%201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawianie szczelin to dosc upierdliwa sprawa, jak znajde chwile pomyslimy ...

Puki co mam inne priorytety i problem z nimi zwiazany ...

... plan jest prosty wyciagnąć zaznaczone poligony po krzywej jak naobrazku TUTAJ efekt zas nieco negatywnie zaskakuje bowiem wygląda TAK

Czy mogłem tam cos zrobic nie tak, czy narzedzie ma ograniczenia o których nie wiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu, spokojnie, jeszcze nie jest gotowy. Dojdą elementy łączeń chamfernie sie to i owo bedzie jak trzeba teraz sie mecze nad odwzorowaniem jego kształtu z miliona zdjec na których widać po małym skrawku no i trenuje poligonowe modelowanie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam, dzięki, wiecej bedzie ale dopiero po konsultacji z mechanikiem - nie bardzo wiem jak to ze soba pospinać. Ale GSI zgodził się asystować merytorycznie - twierdzi ze mechanika samochodowa to jego konik.

a ja mam dość odgadywania z fotek na których i tak tego nie widać ale wytrwam, wytrwam ...

...musze to dokończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nie bardzo mi podchodza te turbiny :P chyba faktycznie nie jestes dobry z mechaniki :D powinny byc napedzane spalinami :) a nie sa napedzane niczym :)

 

jedna tubina ma 2 "slimaki" jeden napedzajacy (spaliny) drugi napedzany (powietrze doladowujace) :) w zamysle widze ze masz motor bi-turbo, wiec 2 sprezarki, wiec brakuje ci napedowych slimakow i podlaczenia tego w uklad wydechowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności