Skocz do zawartości

jak oswoic mysz


thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem sobie jakas zwykla optyczna myszke podlaczylem do kompa i sama porusza sie po moim ekranie(?) pytanie brzmi: dlaczego? Jak moge ja oswoic by wykonywala tylko moje komendy? bo chyba sie da? przeciez myszy do najmądrzejsze stworzenia na ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moźe zainstaluj program dołączony do niej?

no wlasnie program, ale jak juz powiedizalem jest to zwykla mysz optyczna polskiej firmy manta i nie ma do niej "programu"

 

 

edit:

 

jakis zainstalowalem ale do innego modelu(do mego nie bylo), zobaczymy czy zadziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manta i wszystko jasne ;)

Możliwe, że jest po prostu trefna. Poeksperymentuj z różnymi rodzajami podłożami. Kiepskie układy optyczne są bardzo na to wrażliwe. Poszukaj czegoś ciemnego, jednokolorowego, jednolitego, o drobnych powtarzających się chropowatościach. A już absolutnie nic błyszczącego

A najlepiej to udaj się do tego sklepu, poklej trochę głupa, i powiedz że chcesz zamienić na inną. Za 30-40zł dostaniesz pewnie najprostszego logitecha OEM, myszki nie do zdarcia. Albo A4techa SWOP-80 ok40zł. Nie warto tak oszczędzać na myszkach, przecież tu idzie o komfort pracy. A myszka potrafi przecież bardzo wnerwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kiedyś taką fajną szarą podkładkę z poduszką silikonową. Naprawdę nie męczył mi się nadgarstek. Od kiedy mam mychę optyczną A4 Techa, musiałem ją zastąpić inną, ze zróznicowaną optycznie fakturą. Kupiłem taką śmieszną podkładkę, z nadrukowaną mangową panienką z silikonowymi poduszeczkami symulujacymi jej piersi. Działa bezbłędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności