Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Napisano

kupilem sobie jakas zwykla optyczna myszke podlaczylem do kompa i sama porusza sie po moim ekranie(?) pytanie brzmi: dlaczego? Jak moge ja oswoic by wykonywala tylko moje komendy? bo chyba sie da? przeciez myszy do najmądrzejsze stworzenia na ziemi

  • Odpowiedzi 30
  • Wyświetleń 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano
  • Autor
moźe zainstaluj program dołączony do niej?

no wlasnie program, ale jak juz powiedizalem jest to zwykla mysz optyczna polskiej firmy manta i nie ma do niej "programu"

 

 

edit:

 

jakis zainstalowalem ale do innego modelu(do mego nie bylo), zobaczymy czy zadziala

Napisano
  • Autor

nawet jak jej nie ruszam..

 

a jeszcze sie w sklepie pytalem czy jest dobrze wytresowana!! powiedzieli ze tak!! klamcy jedni!!

Napisano

no to wracaj z mychą do sklepu, wkońcu po to jest gwarancja :)

 

Możesz jeszcze sprawdzić na innym kompie, jak będzie tak samo to ewidentnie do wymiany

Napisano

Manta i wszystko jasne ;)

Możliwe, że jest po prostu trefna. Poeksperymentuj z różnymi rodzajami podłożami. Kiepskie układy optyczne są bardzo na to wrażliwe. Poszukaj czegoś ciemnego, jednokolorowego, jednolitego, o drobnych powtarzających się chropowatościach. A już absolutnie nic błyszczącego

A najlepiej to udaj się do tego sklepu, poklej trochę głupa, i powiedz że chcesz zamienić na inną. Za 30-40zł dostaniesz pewnie najprostszego logitecha OEM, myszki nie do zdarcia. Albo A4techa SWOP-80 ok40zł. Nie warto tak oszczędzać na myszkach, przecież tu idzie o komfort pracy. A myszka potrafi przecież bardzo wnerwić.

Napisano

miałem to samo ale z myszką z kulką, kursor nie zawsze się przesuwał ale dość często. Była to manta. właśnie manta

Napisano
  • Autor

niee.. po prostu moja pani stwierdzila ze fajnie miec myszke wypelnioną wodą i z plywajaca płaszczką i mi ją kupiła.. a ze nie sprawdzila jak to ma sie do funkcjonalnosci to nie jej wina.. w koncu jest tylko kobietą ;)

Napisano
w koncu jest tylko kobietą ;)

;)))

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.

Napisano

tez mam manta i albo robi co chce albo slucha..w zaleznosci od podloza. na ciemnej lakierowanej powierzchni mojego biurka jest bardzo grzeczna;)

 

pzdr.

Napisano

tak to podloze!...ja gdy mialem na slizgiej prawie odblaskowej powierzchni i juz minie nie do konica sluchala...

ale po blacie biurka matowy jest dobrze...idealnie:P

Napisano

eeee tam podkladki.... ja tam lece na w pol pomazanym poradniku dzialkowca (bo moje krzeslo jest zbyt blyszczace) i nie narzekam. podkladki, pffffrrr! burzuazja sie szerzy :P

Napisano

Ja mialem kiedyś taką fajną szarą podkładkę z poduszką silikonową. Naprawdę nie męczył mi się nadgarstek. Od kiedy mam mychę optyczną A4 Techa, musiałem ją zastąpić inną, ze zróznicowaną optycznie fakturą. Kupiłem taką śmieszną podkładkę, z nadrukowaną mangową panienką z silikonowymi poduszeczkami symulujacymi jej piersi. Działa bezbłędnie.

Napisano
  • Autor

tak.. mam win xp z sp2.. a ma to cos do rzeczy?? bo np na win 2k chodzi mi ok

Napisano

Ale to sie bedzie dzialo z kazda myszka. :)

Napisano

Skoro z kulkowa ok, to zmienia postac rzeczy. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.