Skocz do zawartości

Scena 3D: MX Test Renders


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

większości jest straszne ziarno precież aby uzyskać efekt wizualności nie potrzeba tyle ziarna pchać,

 

Im większe ziarno , tym render przed zastosowaniem filtra "noise" np w photoshopie jest mniej fotorealistyczny (wiem to z autopsji....też tak robiłem jak nie mogłem sobie poradzić z rendererem)

..............Ktoś w tym wątku powiedział , że Mental jest najgorszym rendererm jaki stworzono - jaki poziom prezentuje więc Maxwell ??????? - chyba ratuje go tylko filtr "Noise" :))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ostatnio zobaczyłem sobie tego maxwella i powiem ze jestem zadowolony z wersji RC 5 tylko musze exportować wszystko do Studia przez obj po jak z maxa exportuje to wyskakuje mi bład ze niby jest plik zepsuty lub stray, coś takiego przynajmniej :)

A renderki no powiem ze super ! Xeav jakie ustawienia czasu i swiatła, czym oswietlałes ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam ze sie tak wcinam ale do odszumiania najlepszy chyba bylby NeatImage polecam ja uzywam i jestem zadowolony ;]

Nie wiem czy go ktos wczesniej nie polecil jakos niekcialo mi sie czytac ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Savoy

Jak przerobicie (wyeksportujecie) do Lightwave (obj) to wam wyrenderuje w Krayu (w moim topicu).

Jakby co to podam maila...

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności