Skocz do zawartości

Praca w 3d,jakie szanse??


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm... powiem tak: Chodzilem do liceum słynącego w mieście za najlepsze nauczanie matmy - miałem OGROMNE problemy z liczeniem, ledwo co wyciągnąłem 4 na koniec 3 klasy (we wczesniejszych ledwo 3). Na politechnice teraz idzie wszystko gladko, mamy super wykładowce, tłumaczy tak, że po wykładzie jesteś w stanie sam rozwiązywać zadania bez pomocy. Dla mnie z matmą na politechnice (jeszcze) nie jest cięzko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zawsze wychodzi z tego bullshit bo wykładowca i tak wmówi ci że po liceum tak naprawdę nic nie wiesz, i tylko u niego się czegoś nauczysz :]

 

Hehe dokladnie :D. No ja na matmie wychodze na dost. na polrocza i koniec :P. W tym roku zaatakuje ocene dobra ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zawsze wychodzi z tego bullshit bo wykładowca i tak wmówi ci że po liceum tak naprawdę nic nie wiesz, i tylko u niego się czegoś nauczysz :]

 

No to jestem szczęściażem, bo u mnie na uczelni naprawde cenią wiedzę studenta :) serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa zbacza z drogi bo już brakuje tutaj pomysłów ... może opowiedzcie wasze pierwsze przygody z pracą ... jakieś pierwsze zlecenia pierwsze improwizacje, pierwsze zarobki itd.

 

Zaczynająć temat to wspomne ze przy moim pierwszym zleceniu oczywiście mówiłem ze wszystko potrafie :). Później dostałem rzuty cada ... i ... pupa :). Ale na szczęście mialem b. fajnego współpracownika i sie nauczylem fachu :) i teraz strugam juz bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też przy pierwszym zleceniu na wiz z rzutów CADa trafiłem na bardzo dobrego klienta, zlecił mi to bo sam nie miał czasu tego zrobić. Wszystko mi mowil jak robic, jak usprawnić pracę. Nauczyłem się kilku ciekawych rzeczy i miło wpsominam tą robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pierwszego niedoszłego zleceniodawcę to ja pamiętam, że wyśmiałem xD

typowe dla mnie.

max naprawdę miałeś sporo szczęścia w swoich pierwszych krokach :) jesteś w czepku urodzony :] no ale też spora w tym twoja zasługa bo nie przebierasz tylko robisz co popadnie i można na tobie polegać.

obecnie u mnie posucha, ale nie płaczę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie w sprawie pracy w 3d: umiem conieco ( siedze w maxie ze 3 lata wiec calkiem zielony nie jestem ), w przyszlym roku zaczynam studia na politechnice szczecinskiej ( informatyka - techniki multimedialne czy cos takiego... ). Oczywiscie wiem ze nie naucza mnie tam za wiele z tej dziedziny.. Chodzi mi glownie o papier wyzszej uczelni... Potem wybieram sie na roczne kurso-studia do Toronto ( digital visual effects and 3d animation sie kierunek nazywal zdaje sie ). No i moje pytanie jest takie - czy myslicie ze po powrocie do Polski mam jakies szanse dostac tutaj dobra prace ( raczej nie freelance, normalna 8h ) czy lepiej zostac w Kanadzie? Szczerze mowiac to nie wiem jak tam wyglada praca w 3d ale w Polsce to jak narazie jest kiepskawo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shalivan -> w Kanadzie maja cala masa roznego rodzaju college'y dzialajacych na zasadzie studiow podyplomowych. W Toronto i okolicy jest tego od cholery i ciut ciut...Jedne sa lepsze drugie gorsze..wiadomo. Niestety zwykle kosztuja dosyc sporo. Chcialem sie wkrecic do sheridan college ale gdy dowiedzialem sie ze za ten prawie rok biora zdaje sie 23 tys $ ( kanadyjskich - ok 2,5 zl ) to zaczalem szukac nowego. Jak narazie znalazlem seneca college ( ponoc niezly ) no i juz tylko 10 tys $ heh.. Przynajmniej kredyty maja tam na niski procent :d aha..tak mam tam rodzinke Shalivan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to? więc to nie twoje zawodzenie słychać nocą we wrocku?? ;)

ale to prawda, zastój ostatnio okrutny. byle do wiosny Salv :)

 

hehe, ostatnio to wyję lokalnie w Opolu więc to chyba nie ja xD

ale popytaj rowra :P

wioosna ... fakt, może z roztopami jakieś zlecenia spłyną ;]

 

A ty zamierzasz czekać na zaproszenie od pixar'a? :)

 

hehe ja mam bardzo wytrawne podniebienie ;]

jestem tak leniwy że mnie to czasem przeraża xD

no ale dla pixara moze bym ruszył siedzenie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności