Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Bf-109 G-6


FF

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym szara powierzchnia statecznika pionowego - przydałby sie tam jakiś brud, nity itp - w tej chwili wyglada jakby nie bylo tam tekstury.

eeeee... no tam nie ma jeszcze teksturu:P tak jak na lotkach, klapach i wylotach z chłodnicy.

Mówcie co mozna jeszcze dodać do sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dodałem przykładowe tło. W wersji finalnej na pewno będzie inne.

pzgrzrsnkr5xbwhp.jpg

Trochę zabaw w PSP.

bf1049zm.jpg

O ile wersja czarnobiała może być to kolorowa mi się nie podoba. Co zrobić żeby to wyglądało bardziej naturalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem samolot jest za czysty i rzuca za mocny cień

spróbuj zmienić lekko kolor oświetlenia albo dać leciutkie odbicia lakieru w kolorze nieba

pozatym na czarnobiałym lepiej się komponuje bo go lekko rozmyłes a na kolorowym jest za ostry w porównaniu to zdjęcia

tak mi się przynajmniej wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo mówić, model i textury są *******. ja już 3 razy prubowałem go wymodelowac ale jakoś nigdy mi niewychodziło tak jak chciałem (na wakacje mam przewidzianą czwartą prube :D )

ale scenke to powinienes wymodelowac całą, taką aby była w klimatach WWII a nie jakaś awionetka w tle i pociąg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały apdejt. Trochę mnie, że tak powiem, frustrowało to ze się czepiacie tła chociaż pisałem ze to na próby wiec wprowadziłem pewna zmianę.

bf1041ya.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na pewno nie będę miał ci tego za złe. Jak ci sie tak faktycznie nudzi to może spróbuj zrobić jedną wersje bez tego szumu czy jak to sie tam nazywa i następną bez tego słońca. Podobają mi sie te efekty błysków i cieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZiBi_PL - wszytko fajnie tylko gdzies mi brakuje tych cieni na co były na skrzydłach i ogonie.

Mały postep w teksturowaniu, dorobiłem światło nawigacyjne z tyłu i czerwony trymer:

gxa0rezsfwwapqg7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie! ja protestuje! nie wpasowywuj tego świetnego modelu w żadno zdjęcie. wymodeluj całą scene, efekt bedzie znacznie lepszy, pokażesz umiejętności i wogóle będzie znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no bardzo ładnie, wygląda o niebo lepiej niż przedtem, jedyne do czego można sie przyczepić to do tego że "Mietek" jest troche za czysty, ale po za tym jest GIT.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności