Jump to content
FF

Pojazd 3D: Bf-109 G-6

Recommended Posts

Witam wszystkich z moim pierwszym modelem na forum. Jest to Bf-109 G-6. Wszelkie uwagi mile widziane. Było by miło jak by ktoś wrzucił fotkę osłony silnik z bliska bo niw wiem jak dokładnie wyglądają te wgłębienia na karabiny.

bf_03.jpg

Witam

Sylwetka wymodelowana ładnie. Na jakim programie pracujesz?Domyślam się, że na 3ds :) I pokaż siatkę. Czekam na update'y.

Pozdrawiam

Moim zdanie jak na razie jest ladnie. Nie zepsuj niczego a bedzie sssuper :) Ja chcialem kiedys Spitfire'a zrobic ale jakos samochody wziely gore... ;) Wglebienia na dzialka to prawie we wszystkich samolotach tego "przedzialu wiekowego" byly takie same/podobne ;) Ogolnie "podoba se mi to" :>

Tez kiedyś podchodziłem do tego modelu w Maxie:P Zresztą do jakiego nie podchodziłem:P Ale myślę, że w Rhino zrobię jakiś samolot:)

Jak na razie to keep the good work1:)

Pozdrawiam

na razie ok, czekam na update'y

Gedeon -> ten model nie jest kanciasty, model rzeczywisty też taki jest

pozdr

Mniam, dobry samolot do modelowania. Narazie jest dobrze, życzę powodzenia i mam nadzieję, że skończysz, bo kilka osób na tym forum już ten samolot robiło, ale jakoś żadnego nie udało mi się obejrzeć skończonego ;]

Pracuje w maxie. Oto updat'y:

bf_05.jpg

bf_06.jpg

Śiatki na razie nie będzie bo photobucket stroi fichy :D

Plany są wersji G-4.

ty draniu !!! ja zacząłem ten samolot pół roku tem ale zabrakło umiejetnosci i powiedziałem sobie ze w czasie tych swiąt go zrobie!! a tutaj ty wyskakujesz!!!

w takim razie za kilka dni bedziesz miał konkurencyjny samolot :P

powodzenia bo maszyna jest naprawde warta odwzorowania w 3d

Zapomniałem podziękować za dobra słowa a więc dziękuję :D

kliment woroszyłow – dzięki za fotki, na pewno się przydadzą.

Owiewka prawie skończona (wymaga jeszcze drobnych poprawek).

bf099sx.th.jpg

zaznaczyłem tutaj na czerwono miejsca gdzie według mnie sa błedy siatki (ja w swoim bf miałem je w tych samych miejscach :/ ) na zielono zaznaczyłem to co mi sie podoba :D

Te przy owiewce faktycznie będzie trzeba poprawić, nie wiem co z tym miejscem koło kaemów, według mnie jest całkiem dobre.

Mam niestety problemy z umieszczeniem zdjęć w necie. Dla tego nadal nie ma siatki. Nie wiem czym to jest spowodowane :(

Kolektory spalin i antena:

bf_10.jpg

bf_11.jpg

Mikołaj przyniósł trochę ramu więc będzie można dorobić kilka niepotrzebnych poligonów ;D

Praca się wlecze jak zwykle przez szkołę.

Zaokraglisz te wgłębienia na kaemy? jeśli chodzi o refery to słuze pomoca tylko napisz co cie interesuje najbardziej bo za duzo tego mam i nie wiem co ci podesłac. SLEDZE PILNIE POSTEPY. ZDRÓWKA!

Proponuje zrobic jakas bitwe pow ;) jakis fokewulf kontra Twoje samolot terazniejszy ;) i taka jedna klatka jak sa z zakrecie i strzelaja do siebie ;) cos jak moment krytyczny :)

Mam nawet jedną fokę na składzie tyle ze bardzo brzydka i niedokładna, jeszcze z początków pracy w maxie. Tyle że fockewulf i meser to ta sama strona więc było by to co najmniej dziwne, chyba ze zdobyczna :D Wgłębianie wygładziłem ale chyba nie widać, będę musiał poprawić.

Ster wysokości. Musze jeszcze zrobić owiewki mocowania ale na razie jakoś nie mam pomysłu jak to zrobić.

bf_13.jpg

I siatka:

bf_15.jpg

balonowaty?!

w koncu zaczyna przypominac samolot

bf_19.jpg

koncowki skrzydel wymagaja jeszcze poprawy

Freedom Fighter Ty się nie denerwuj tylko dodaj te chamfery jak mówi Knysha zwłaszcza na ogonie;)

Pozdrawiam

MohSETH ma rację.....Musisz poprawić ogon i tylne skrzydła, poligony z dużych płaszczyzn za bardzo wygładzają się z krawędziami i powstaje efekt "balonowatości"....ale pozatym bardzo fajny sam-olocik....czuję, że coś z tego będzie :)

Chyba wiem o co chodzi. Postaram się poprawić. A teraz troche dypereli z przodu:

bf_21.jpg