Skocz do zawartości

Twoj ulubiony render to:


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja lubie brasila, probowalem obu ale w pierwszej probie z v raya dostałem czarny ekran a z brasila fajny gi wiec dalej dzialalem z brasilem. Pewnie cos zle ustawilem niemniej brasil wydal mi sie latwiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszly mnie sluch ze w Maxie wesji 6 medzie zaimplementowany MR w jadro. Wtedy wszyscy sie na MR przerzuca :). podejrzewam ze postep w dziedzinie wykonywania procesorow spowoduje ze wtedy standardem bedzie 4ghz, wiec kazdy bedzie mogl sobie powalczyc w tym rendererze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by PENdzel

Doszly mnie sluch ze w Maxie wesji 6 medzie zaimplementowany MR w jadro...

PENdzel - ja juz to slysze od wersji R3 :o Tymczasem w \"piatce\" doczekalismy sie aż osobnej zakladki poswieconej Mentalowi (z czterema \"wlacznikami\") w Properties obiektow :D

Czego wiec doczekamy sie w \"szostce\" ? Hmm moze jakis sampling a\'la Mental Ray czy cóś?

Nie no zatuje sobie w tej chwili, moze faktycznie discreet mile wszystkich zaskoczy, choc na zdrowy rozsadek to chyba lepiej dla firmy wypuszczac soft ze starym sprawdzonym (slabym) rendererem, a reszte pozostawic firmom produkujacym komercyjne renderery jak: Brazil, VRay czy Final...

ale kto wie... ?

 

pozdrawiam

Marek

 

P.S.

Zaglosowalem na Finala, miejmy nadzieje ze wyjdzie w koncy STAGE-1, bo jak nie to rzucam ten soft i przechodze na VRay\'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by PENdzel

Doszly mnie sluch ze w Maxie wesji 6 medzie zaimplementowany MR w jadro. Wtedy wszyscy sie na MR przerzuca :). podejrzewam ze postep w dziedzinie wykonywania procesorow spowoduje ze wtedy standardem bedzie 4ghz, wiec kazdy bedzie mogl sobie powalczyc w tym rendererze.

 

buahahaha PENdzelek :)

 

Max 6 i MR :)

a w maxie 7 będzie Brazil i w promocji brazylijka wahlująca liściem bananowca i przynosząca driny do kompa aby skrócić czas na oczekiwanie na render :) hehe

no a podobno w 8 będzie coś czego się nikt nie spodziewa - ja cos czuję, że zamaist czajniczka w objektach będzie popiersie Billa Gates\'a w hi-poly dlatego, że discreet stanowczo mówi NIE Linuxowi :)

 

a tak serio to patrząc na 5.1 mam nadzieję, że choć connector do Mentala dodadzą :) bo ten ze stronki się sypie :)

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by fotoas

widze ze Brazilek lubiany jest...

ten pwolny slimak

ta szlama. na ktora wszyscy psy wieszaja

hehe

cos w tym jest

 

tylko co ??

 

ja stawiam na Brazila I Mental Ray

czyli na jakosc

 

pa

 

a czy Vray ne ma dobrej jakosci?:/

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro fotoas masz problemy z ustawieniami V-Raya to pewnie PENdzel ci pomoże a pokochasz go odrazu (V-Raya - nie PENdzla)....

 

... a tak w nawiasie to skoro Brazil Ci tak wolno chodzi to jak chodzi Mental?

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boowa.. my si enie dogadamy, bo juz czuje ze ty i ja to przeciwne bieguny

pozdrawiam pokojowo

szkoda czasu na bezsensowne klutnie na ten temat. .. naczytalem sie juz takich walk za wiele

 

Brazil. moj ulubiony :)

moj ty moj !!

hue

 

czolgiem panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj fotoas - źle mnie zrozumiałeś...

 

to była rada i pytanie całkiem serio ponieważ ja zagłosowałem na mentalRaya i ciekawi mnie jak działają innym shadery... a, że niewiele osób go używa - a Ty sie przyznałeś - dlatego spytałem...

 

pozdrawiam[piwo]

 

PS: kiedys też miałem brasila... ale... no własnie - wtedy mnie zraził bugami - i tak mi zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... ale może kiedyś jeszcze zainstaluje - kto wie - podobno tylko świnia nie zmienia przyzwyczajeń....

 

ale jakby co poinformujcie mnie jak brazil będzie działał na Athlonach MP...

 

a tak wogóle to zakochałem sie w Softimage a tam jest MentalRay :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sikham

vray ponieważ jestem zawsze zalatany i nie mam czasu na rendery

 

a pozatym z brazilem mam smutne doświadczenia i dokąd nie wyjdzie v2 go nietknę

 

O co chodzi sikham z tymi smutnymi doświadczeniami??

 

Oczywiście Brazil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by boowa

a tak wogóle to zakochałem sie w Softimage a tam jest MentalRay :)

 

No tak, mi też się podoba XSI, ale przeraża mnie ta rozdzielczość w której trzeba pracować na moim monitorku 17 , marnie to wygląda.

 

A głosuje na V-ray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazil- ładny efekt, łatwo dostępny ( :) ) ...probowalem zabawy z mental rayem ale jakos nie moge go rozgryść. Pozatym nic innego, lepszego nie mam wiec najlepszym renderem dla mnie jest jak narazie brazil.

 

Ale mental raya bardzo chcialbym poznac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by boowa

Originally posted by PENdzel

Doszly mnie sluch ze w Maxie wesji 6 medzie zaimplementowany MR w jadro. Wtedy wszyscy sie na MR przerzuca :). podejrzewam ze postep w dziedzinie wykonywania procesorow spowoduje ze wtedy standardem bedzie 4ghz, wiec kazdy bedzie mogl sobie powalczyc w tym rendererze.

 

buahahaha PENdzelek :)

 

Max 6 i MR :)

a w maxie 7 będzie Brazil i w promocji brazylijka wahlująca liściem bananowca i przynosząca driny do kompa aby skrócić czas na oczekiwanie na render :) hehe

no a podobno w 8 będzie coś czego się nikt nie spodziewa - ja cos czuję, że zamaist czajniczka w objektach będzie popiersie Billa Gates\'a w hi-poly dlatego, że discreet stanowczo mówi NIE Linuxowi :)

 

a tak serio to patrząc na 5.1 mam nadzieję, że choć connector do Mentala dodadzą :) bo ten ze stronki się sypie :)

 

pozdrawiam[piwo]

 

 

hehehe, no to ja już się nie mogę doczekać siódemki [rotfl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo sie wachalem, ale dalem na Mentala.... mimo, ze lubie takze Brazila.

Podoba mi sie jakosc Mentala oraz jego... plastycznosc, ktorej brak kompletnie we Vrayu...

Aha, mam tu na mysli Mentala2.1, nie bawilem sie jeszcze Maxem6 i MR3 - to musi byc piekne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności