Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Ocean myth"


KoMic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zeczywiscie za bardzo w zolcie mi poszlo, ale chopdzilo tylko o pokazanie innej tonacji kolorystycznej, nie takiej bladej.

Chociaz teraz, z tym zywym ogniem, ze sciemnionym tlem wyglada bosko.

Ciekawe ile bedzie sie renderowac calosc w wiekszej rozdzialce :P

Powodzenia, mimo wszo trzymam mocno kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Deler

Sadze ze te wrzystkie fajerwerki niebyly az tak potrzebne. Ale to tylko moje zdanie. Niekumam zabardzo dlaczego wybrales kadr kwadratowy. Jesli chodzi o dynamike jakbys zrobil zdjecie w pionie byloby to bardziej dynamicznie anizeli w kwadracie. Domyslam sie ze niema jakis restrykcji odosnie wymiarow.(przynajmniej czesciowo) :)pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to teraz nabrało fajnego klimatu, takiego bajkowo-mrocznego. Deler ma co nieco prawdy z tym kadrem, ale chyba nie ma co tam dalej pokazywać, uroki scen morskich :).

Mi się podoba, respekt stary. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po chwili przemyslenia przyznaje racje, wybuchy nie sa potrzebne ze wzgledu na klopot dymu, ktory musial by przyslonic i przygasic scene dlatego postanowilem zamocowac na okrecie kilka zrodel swiatla pod postacia lamp naftowych jakie moze stosowali, nei wiem a nigdzie nei mogelm znalesc, hehe ale mysle ze w ciemnosciach siakos sobie swiecili, sory za lekkie przepalenie ale to przez auto contrast, nie mam czasu na zbedne zabawy w PS, pozdro

 

aaa i zapomnialbym,,, Bardzo wam wszytkim dziekuje za zainteresowanie jest to bardzo budujace i az chce sie meczyc w maxie kolejne godziny, hehe dzis nawet nieposzedlem na uczelnie z powodu maxow, musze to skonczyc...pozdro

012b8aj.jpg

 

EDIT:

hehehhehehe, ale muka ja pierdziele nikt nie zauwazyl a ja w szczegolnosci ze nieotexturowalem jednej belki, hehehehehe. Nie wiem jak to sie stalo ze wogole tego niezauwazylem, hehe dobrze ze zlapalem to teraz a nie pofakcie: ]

012c7sh.jpg

pozdrawiam: ]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo...teraz imo bardziej na tym statku sie "dzieje", czyli ze dobrze :) uwazaj tylko zeby sie ośmiorniczka za bardzo nie zgubiła w tym wszystkim...no to ja juz czekam na Twoj finał...a co do tej belki to jezeli nikt nie zauwazył to dobrze...znaczy ze wzrok nie ucieka od "tematu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUUUUŻO lepiej, tylko jedno nie pasuje mi, to tło. Bo nie wiem czy to są góry, czy wysokie fale. Może jeszcze podziuraw żagle. I w głębi tle wstaw błyskawice. Zabrakło mi tu deszczu. Jak spełnisz te standardy. Będzie okej, bardzo okej :)

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic, od poczatku mi sie podoba pomysl i wykonanie, ale mozna by z tego wiecej wycisnac. Taka wizualka na szybko. Mam nadzieje, ze moge w razie czego usune. Po prostu wydaje mi sie, ze sie troche marnuje scena w tamtym kadrze.

 

comic-bitwa-edycjabyleander.jpg

 

Co zmienilem i dlaczego. U Ciebie nie ma powietrza po lewej. A prawa strona jest nieciekawa. Statek powinien miec gdzie sie przewrocic a opiera sie spokojnie o krawedz kadru. Kadr jest troche zbyt statyczny jak na te okolicznosci przyrody ;) U mnie chyba przegialem statek za bardzo ale to zeby podkreslic roznice w nastroju. I ta fala w celu dodania troche monumentalnosci scenie. Dodalem kontrasty na mackach potwora i na zaglach, zeby wydobyc te elementy z otoczenia. Kolorystyke bym dal lekko w tonacji czerwonej zeby dodac wyrazu scenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz_Real-->tia masz racje ale nie wiem ile wykonam, czas, czas, czas...

Leru-->hehehehehe jak bys nie wiedzial,,, co?, heheeh, o ile mni epamiec nie myli to rozmawialismy o tym w trakcie jak to popelnialem: ]heeh. a tak dla formalnosci o info ogolu, co pewnie i widac to woda jest paskudnie maxowa a te rozbryzgi niestety PSowe: \

leander-->ehhhhhhh Masz racje, masz racje jak cholera, zaluje teraz ze wczesniej tego nieskonsultowalem, bo faktycznie Twoja wersja dynamicznie i kolorystycznie jest znacznie lepsza, ehhhh, zaluje, zaluje ze niejestem wstanie teraz tego cofnac. Jak bym nawet teraz mail gotowa scene i zapuscil render to na jutro rano pewnie bym to mial, napewno zastosuje twoja koorystyke i tonacje, bo jest swietna, a z kadrem to nie wiem, ale chyba juz niewiele zrobie......................ehhhh az nie moge patrzec, ile Ci sie udalo z tego wycisnac, hehe moja wersyjka jest cieniutka.... szkoda, ze tak puzno sie z tym wyrabiam,

pozdrawiam i baaardzo dziekuje za naprawde cenne uwagi, jak wroce do domu to zaraz sie biore za robote, work work work, no travel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fala daleko po prawej stronie za bardzo zblurowana dziwnie to wyglada, jak chcesz uzyskac efekt glebi to stonuj ja kolorystycznie, dodalbym deszcz zeby byl prawdziwy sztorm bo teraz wyglada jakby zarowno statek jak i osmiornice zaatakowala bomba wodorowa :) mimo to jest suuper, powodzenia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh, final w 1 poscie, niestety deszczu nie ma: \ i juz niestety nie bedzie, szkoda ze tak na ostatnia chwile robilem, hehe mozna to potraktowac jako pogoda przed burza, bez deszczu, hehe.... ehhhh

zapraszam na poczatek.: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaras--> THX: ]

 

Ehhh chcialbym sie pochwalic co otrzymalem od naszego forumowego kolegi.

pokazuje to poniewaz moim zdaniem jest to baaaardzo dobry final tego watku, jesli calosc mojej pracy uznac by na droge to u celu znajdowala by sie ta praca, ja niestety zatrzymalem sie gdzies na 80% tej drogi. hehe z jednej strony zaloje ze ktos potrafi z moich modelow wiecej wyciagnac niz ja, a z drugiej ciesze sie ze widze kierunek rozwoju. Szczerze mowiac bedzie to dla mnie zupelnie nowa droga poniewaz nigdy sie jeszcze nie odwazylem na taka interpretacje. serdecznie pozdrawiam

 

*****************************************************

*****************************************************

Obrobka post kolegi:--Chris--

*****************************************************

*****************************************************

ocean_post_by_chris.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia racja ale wtedy niezalapalem ze o to wlasnie biega: \, ja takich rzeczy nigdy jesczze nie robilem, hehe... widac ze czas najwyzeszy : ]

pozdrawiam

PS. nastepnym razem bedzie lepiej, hehe musi byc lepiej, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności