Skocz do zawartości

Postać 3D: Głowa


kubi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

JohnyCa ja leniwy jestem i można ten poziom było wcześniej osiagnąć

Vorek no psyhicznie nastawiam sie na to że aby sie rozwijąć trzeba nauczyć sie teksturować

Dr0cK dzieki

Rowniez Silo uzywasz ??

 

Si amigo, esto es silo. :)

 

dzieki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

pokaz model baze, bo chyba miales baze nie wierze zebys robil z boxa lub ze sphery :D

oczy mozliwe tak jak matti pisze ciut za blisko :)

luki brwiowe z przodu(widoku) mi sie nie podobaja jakby mial je wklesle :)

usta nos policzki super :)

ucho calkiem calkiem :D

podsumowujac jak zwykle klasa :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to forma bazowa:

baza.jpg

niezbyt dbra ale na zybko robiłm :/ musze lepsza zroić taka bardziej standardową, niewiem moze jedna z moich starszych główek do tego celu wezmę.

nie nie żaden aktor, tak sobie pojechałem z bani :)

ta ucho sopaprane i oczy za blisko siebie :/ ale jak to sie mówi perwsze koty za płoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, pierwszy raz się znalazłem w tym wątku. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego progressu. Twój skill niesamowicie się zwiększył w przeciągu roku.

Ostatnia główka fajna (poza uchem), ale Morgan wymiata ;)

 

Czekam na następne "łby"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 wielkie dzięki

 

Matti jak dla mnie to mud jest łatwiejszy w obsłudze, mniej skoplikowany, przyjaźniejszy niż zb. Niestety zb ma więcej mozliwośco o wiele więcej. Mud to taka zabawka do modelowania czyli do tego co lubie najbardziej. Łatwo sie w nim myszką robi, tabletu nie posiadam więc myszką się bawie i jest cool. Łatwa klawiszologia do opanowania, co skraca czas pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Kuba_ glowka pierwsza klasa, az sie prosi zebys ktoras glowke doprowadzil do konca :). Bylby by genialna pracka. Co do zb zgadzam sie z Toba rzeczwyiscie klawiszologia w tym programie dziwne zostala przypisan, ostatecznie od bidy mozna by ja zmienic ale kto by chcial marnowac czas na zmiane klawiszologi? Lepiej w tym czasie cos wymodelowac zwlaszcza gdy sie ma niewiele wolnego czasu :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie strasznie podobaja Twoje glowki :D juz w tej ostatniej ucho swietne i powiem nawet szczerze, ze ja bym za duzo detali nie dodawal - np. zawsze dajesz duzo wglebien w policzkach, a tymczasem bez tego wyglada dosc naturalnie. Jakbys rzucil teksturka, to by wyszlo extra!

 

no i wogole szacunek do Twojego skilla, bo jak juz ktos powiedzial w rok zrobiles geeeenialny postep! Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne glowki, az milo przegladac watek od poczatku i obserwowac przyrost skila:)

Co do zbrusha to kiedys go uzywalem, ui i skroty byly dla mnie bardzo wygodne, a pracowalo sie szybko, do mudboxa jakos nie moglem sie przyzwyczaic trudno mi bylo go wyczuc, jednak przyznam ze rzezbienie w pelnym 3d jest wygodniejsze, obecnie nie kozystam z zadnego z nich xD sculpt mode w blenderze mi najbardziej odpowiada bo jest jedno i drugie czyli dziwne ui i rzezbienie w 3d :)

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho nice, ale prosze po experymentuj z wyrazem twarzy tzn. np jedno oko nieco przymruzone, jakis grymas na twarzy czy cus, przy koncowych detalach wylacz tez symetrje i daj tam jakiegos pryszcza, gdzie indziej jedna zmarszczke wiecej (jezeli bedziesz je robil) wes uzyj grab'a (move? nie wiem jak to w mud boxie sie nazywa) i przekzyw nieco nos w ktoras strone, model wtedy naprawde wiele zyska.

Btw. fajne usta;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka mała zabawa ze stampami:

 

mudglowa3.jpg

 

myszką strasznie trudno robi sie zmarszczki, za mało precyzyjnie :?

 

_Kuba_ chce zostać twoim padawanem. Ucz mnie :D bo takich głów to nigdzie indziej nie widziałem

hehe dzieki :) niech moc będzie z toba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają usta na przedostatnim, idealne, natomiast obszar nad nosem już mniej , tak troche klingonem zalatuje, dziwne rzeczy dzieją się też obok kącików oczu, takie wgniecenia , raczej niepotrzebne :] . Coraz ładniejsze te modele. Pozdrawiam B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności