Skocz do zawartości

Obiekt 3D: hunter (rzeźba)


h4sh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niesamowite!! :)

Bardzo fajnie udało Ci się oddać rozmiar postaci - przez chwilę myślałem, że to rzeźba naturalnych rozmiarów, do momentu aż zobaczyłem kontakt w tle :)

Przyjemne, aczkolwiek szkoda, że nie skończone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, napisz czym renderowałeś ;)

A tak na serio to jestem ciekawy w czym rzeźbiłeś i ile czasu Ci to zajęło? Jakieś inspiracje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncept rzebiony w plastelinie, koncowa wersja super sculpey pokryte sprayem

Koncept zajal duzo czasu, nie spieszylem sie. Wersja sculpey okolo tygodnia roboty dzien w dzien.

 

Pomysl zaczerpnalem z ilustracji "the gathering", nie pamietam czyjej.

inspiracja stylistyczna- Disney (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, sculpey kupilem w usa. Niestety chyba nie mam fotek szkieletu, ale szkielet jest prosty. Od nogi do ramion idzie drut , tworzy ramiona i jest zagiety w dol tworzac druga noge. Noga na ktorej stoi jest dodatkowo wzmocniona 2 drutami. Reszta trzyma sie na tej konstrukcji. Aha- glowa i rece byly wyjmowalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY...

super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

yyyyyyyyyy... jaki.....yyyyy

aha SUPER super sculpey:D

możesz napisać jak udało Ci sie wymodelować palce?

koncept wykonałeś w zwykłej plastelinie ? :wow:

chyle czoła, świetna praca! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety narazie zblizen nie ma, jak wroce do usa, to zrobie profesjonalny turnaround do portfolio i zblizenia. Pozatym sa tez koncepty i turnaround na papierze. Jeszcze jedno, powstalo niedomowienie - to nie rzezba a koncept art- tzw. maquette.

 

kannu- tak, general wip, narazie koncze portfolio jako 3d modeler wiec sie tym malo zajmuje, ale wszystko jest gotowe poza sama animacja (mocap).

 

smart: a ciebie chyba widzialem na conceptart.org ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawy to zwykly szary "primer" , czasem pokrywa sie tym to co potem masz zamiara malowac.

 

Pokrywa sie figure szarym kolorem zeby bylo widac ewentualne bledy. Potem poprawia sie pamierem sciernym i zamalowuje znowu. To co bede dodawal to same akcesoria, osobne obiekty wypalane osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie powinni cie jeszcze w tej akademii fotografii poduczyc :P:P nie no zart ale naprawde postaraj sie o ostrzejsze. Figurka swietna!! Fajnie uchwycony ruch. Bardzo ekspresyjna!! gratulacje!

 

Widze ze jestes w tym obeznany. Moze wiesz jak wyglada sprawa sculpeya w Polsce? Jest w ogole mozliwe go zdobyc?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna figurka, bardzo dynamiczna poza, dobze uchwycony ruch, swietny grymas

mam jedynie wrazenie ze korpus jest zbyt symetryczny kiedy jedna reka uniesiona jest w gore a druga opusczona, natomiast miesnie plecow i klatki piersiowej za tym nie podazaja.

tylko tyle

pozdrowka

olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki robilem 5 minut przed wyjazdem na lotnisko :P. zapomnialem przestawic na automat.

 

sculpey w polsce- nie mam pojecia. Jeszcze mozna korzystac z Primo, wsumie bardzo podobne. mozna tez lepic z jakiejsc dobrej gliny, tylko wtedy troche wieksze. Potem robisz odlew z gipsu i wlewasz jakikolwiek wypelniacz.

 

adparrot- tak, miesnie na prototypie sa symetryczne ,ale wydaje mi sie ze to poprawilem w wersji koncowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności