Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Tajemnicza para"


Vetis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak ta glowe ciagle wrzucam ze az wam sie chyba znudzilo :D dzis troszke wiecej :D :D

 

-do tego do ma na gorze (boelra) dojda dlugie rekawki, pasy beda 2 (ten co jest z dolaczymy kaburami na rewolwery np. magnum lub starsze colt'a + torebki na amunicje, a drugi pas bedzie znacznie wezszy ale za to z ozdobniejsza klamra i bedzie na nim tylko noz mysliwski)

 

renderb034ap.jpg

i oczka z bliska :D

rendere8fb.jpg

i dla nielota siateczka paska - szalu nie ma ale:

renderpw1gn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pieknie to wyglada. Ciuszek super! Mam takie tylko jedno ale.. skoro juz widac obojczyki to wydaje mi sie ze pomiedzy nimi tworzy sie taki polokragly dolek, moze to czepianie sie na sile, albo kwestia oswietlenia, ale rzuca mi sie to troche w oczy.

 

Naprawde cacy babeczka, newet jesli lysa:D:D dodaje jej to srogosci:P

a tak btw to bedzie miala wlosy? I z gory sory jesli juz o tym pisales:]

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vetis -> woaah! fajna pani :) troszkę staro wygląda ale to już czepianie się ;) olej to :D

Jak robisz renderki to dawaj też jakieś światło od dołu bo oczy przez cień wyszły tak, że trzeba im się przyglądać.

 

Pracuj dalej bo świetnie Ci idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie. Uwagi na temat Angeliny musisz mocno filtrować, bo każdy ma swój ideał i chciałby go tam zobaczyć :) Ale czy jej podbródek nie jest za bardzo rozdwojony? Troche za symetryczna twarz jest. Pewnie będziesz ja jeszcze wykrzwiał, ale podbródek może się rzucać w oczy.

A co do potwora: Leru pisał żeby zwiększyć masę mięśniową przednich łap. Jestem za. Teraz trochę nie pasują do wielkiego łba. Anatomia ramienia (od obojrzyka do łokcia) jest nie bardzo w tej chwili. Ogólnie fajne modele!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> -Ukash- pani bedzie miala wlosy

> Leru dzieki za rade, nastepne renderki pani beda z lepszym swiatlem bo faktycznie ten przy oczach jest do kija :D

> Morbid Karbid pani narazie ma twarz idealnie symetryczna - pozniej sie to zmieni fajnie ze wspomniales o anatomi ramienia bo prawie o tym zapomnialem :D mi tez sie nie podoba narazie :D

>KLICEK mam nadzieje ze bedzie inaczej jak mowisz :D

 

wrzucam troche pasa wiecej:

renderpw2wm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabury celowo odrocilem :D ona jest strzelcem wyborowym to moze sobie pozwolic na nutke ekstrawagancji :D to co narazie pokazywalem to tylko model

 

pas ma 50k poly, reszta malutko

 

wrzucam pistolet (cos ok. 4k poly textura oczywiscie do zmiany ale jaksi zarys jest :) )

rendergun6ka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piekny rewolwer!! sam go wymysliles, czy sie wzorowales? Moze zabuduj bebenek z gory, bo raz, ze to bezpieczniej, a dwa, ze ta czesc pistoletu w porownaniu do lufy wyglada zbyt delikatnie.

 

Skad wzioles taki fajny grawer?

 

pozddro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniam az 1 komentarz :)

 

grawer jest z refki - pistolet colt staroc jakis :) i nie mial bembenka zabudowanego wiec tak zostanie.

 

wrzucam cos ale zbyt duzej roznicy to nie ma :(

renderb033gr.jpg

 

i spodenki ktorych tam prawie nie widac ;) narazie tylko tyle:

renderpants6wb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzuch jeszcze nie poprawiony ale wrzuce to co jest planuje jeszcze pare zmian zeby proporcje poprawic ale, zeby nikt ni myslal ze sobie odpuscilem to wrzucam:

render_b05.jpg

 

 

zapraszam do komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fałdki modelowałeś ręcznie ? Jak tak to szacuneczek :)

Z twarzą jest dalej coś nie tak. Próbowałeś ją zwężyć u podstawy ? Może by pomogło ?

Ogólnie modelik sie prezentuje świetnie :) Serio, jest super. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model 1 klasa - lubię tak dopracowany detal ale twarz trochę mi nie podchodzi - za bardzo umięśniona szczęka no i policzki takie płaskie , może uwypuklij je troszkę ?

no i też uważam podbnie jak Master - brak mięśni brzucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wypas, ale usta za duże, zmniejsz je np. o jakies 15%, to powinno pomóc. Przede wszystkim je zwęź. Z kolei oczy za małe. Daj wyżej łuki brwiowe, żeby pomiędzy nimi a oczami było miejsce na makijaż. (po naszemu - odnosząc się do analogii w typografii - chodzi o "światło") :D

Ładna kobieca buzia to buzia w ciup, czyli wąskie usta, wydatniejsze niż u mężczyzny wargi, drobny nosek, duuuuże oczy, dłuuuuugie rzęsy, wysokie czoło oraz wysoko umieszczone długie i wąskie brwi. Drobne uszy, drobna głowa, wąska długa szyja. No i usmiech... :) Czy możesz pokazac siatkę buzi bez subdivision surface?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności