Skocz do zawartości

Postac 3D: Spidi


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sam model jest wyczesany "na maxa" albo raczej "na wingsa" ;) również texturki dosyć przyjemne jedynie ta rura wydechowa w plecach mi średnio pasuje - może jakby jechał na jakimś harleyu to byłoby lepiej ? ;) miałeś w zagięciach spodni walić trójkątami "jak rolnik gnojówką po polu" a widzę że jest kwadratowo :) i co ? też dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam model bardzo fajny, podoba mi sie. Jednak nie zostawiał bym go samego na poastwe losu ;] :D, tylko dorobił jakas klimatową scenke i otoczenie.

Ps. teraz zauwazylem.. troche zwalenie textura spodni wyglada, i tej rury, za bardzo reflectowa :P, bardziej matowa by mogla byc.

Pozdr ! Zapraszam do moich prac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio KLICEK bez obrazy ale tekstury i shadery są IMHO nieciekawe.

Jakoś dziwnie mi się wydaje, że mięśnie ramienia są spłaszczone, proszę powiedz, że się mylę.

Mimo to model sam w sobie jest spoczko i kolejna postać na forum, to się chwali.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo picza - model zabija (zarowno dizaj jak i egzekuzja)

 

rendery mniej - chociaz i tak sie bronia w kategoriach kartonowych...

 

inna sprawa ze pare bykoow sie znajdzie (vide lewa duon - paluchy) - ale co tam - calosc robi piorunujace wrazenie :D

 

pozdrawiam i gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki :)

 

Nie mam zamiaru isc w strone fotorealu chociaz na poczatku poprzedniej bitwy mialem taki zamiar, ale ostatecznie bardziej przemawia do mnie cos innego poniewaz fotoreal jest poza moim zasiegiem i chyba poza zasiegiem innych bo nie widzialem jeszcze obrazka ktory by sie czyms nie zdradzil ;)

 

Jezli chodzi o render itp to moge wrzucic tu model i texturki i nawiazac z kims wspolprace bez problemowo ;)

 

pozdrawiam i hepi niu jera zycze :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności