Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Sympathy For the Devil"


Mkaszpir

Rekomendowane odpowiedzi

No i postanowiłem wystartować.

Chmm tytuł zaczerpnięty z piosnki The Rolling Stones - Symphaty For The Devil. Jakoś chciałem połączyć i piękną i bestię w jednym, bo przecież "piękna i bestia" :)

Chwilowo zmiana tabletu na coś bardziej tradycyjnego, przynajmniej na razie końcówka będzie w fotoszopie (mam taką nadzieję), tak więc hardware to:

pędzel

akryle

no i płótno

software:

leń /sztuk jedna/

 

No szkic już jest, w wolnej chwili muszę zabrać się za łapki, no i parę pomysłów dorzucić, niechcący wyszedł (wyszła?) zbyt męsko, to też muszę poprawić, to tyle co sam zobaczyłem przed chwilą...

 

2.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki.

Generalnie mały updejt, trochę zabawy z twarzą i łapkami, powoli klaruje się ogólna wizja tego co ma być widziane a co dopowiedziane :)

Niedługo przerzucę się już na digital, ale na razie chce jak najwięcej pomachać tradycyjnie. Bo musze zwalczyć głupi nawyk, i wciąż się przyłapuję, czemu na płótnie nie działa ctrl + z ? :D

 

 

 

 

3ok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny mały update, klika błędów poprawione,wiele jeszcze zostało przedemną zobaczymy jak będzie :D Twarz nabiera "rumieńców" jedna czeka ją jeszcze pare spotkań z cyfrowym pędzlem. Wyłuskuję powoli ręce, jedna już jest druga się rodzi. Zostanie jeszcze trochę bestyj do wydobycia z zakamarków zaschniętej farby ale na to musicie jeszcze troszkę poczekać.

 

7sfd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności