Skocz do zawartości

2d:concepty wnetrz


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

siema...kiedy to ja ostatnio rysowalem...ale cos mnie wzielo i zrobilem sobie taki koncpet wnetrza...tzn jeszcze go nie skonczylem..bo na dzis mam dosc...wkoncu juz 4 w nocy:D ale skoncze...tak po za tym to zamierzam jeszcze kilka koncpetow zrobic do teki i wszytkie bede tutaj sobie wrzucal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

miwt nie rób więcej takich desek rodzielczych. designerzy ciągle powtarzają ten sam błąd tak jakby nigdy nie prowadzili auta. przednia szyba nawet przy słabym świetle mocno odbija deskę rozdzielczą. do refleksów można się przyzwyczaić gdy kolor deski jest ciemny a bryła zwarta. jesli jest inaczej refleksy utrudniają widoczność i koncentrację, powodując dodatkowo irytację.

 

renaultellypseconcept20020352n.th.jpg

 

ale ogólnie ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remedy-no w wolnym czasie bede nad tym pracowal:)

Lolipop-no co do siedzen masz racje..sa troche za mocno nachylone...ale ogolnie to byly elementem cholernie ciezkim do wpasowania pod ta stylistyke *trojkatowa*....i wogole do narysowania...w sumie to jest rysunek wiec pewne zaklamania moga wystapic...wiadome jednak ze w rzeczywistosci nachylenie byloby zdecydowanie mniejsze...a tak poiza tym perspektywa jest dosc mocno naciagnieta dlatego w taki sposob wygladaja....moze nawet za mocno naciagnieta:D:)

SnasSerif-dzieki za rade...ale jesli dobrze zrozumialem chodzi ci o to ze deska jest zbyt malo zwarta a zabardzo przebajerowana....no i o te niebieskie akcenty?...no ale co do tego powiedziales musze sie z toba zgodzic...lecz szczerze mowiac jest mnostwo koncpetow z nawet pomaranczowymi wnetrzami itp...na czyms takim sie wzoruje nie chce robic kolejnych takich samych nudnych wnetrz jak sa w 70 % aut..w sumie z stylistyka tez troche przesadzilem bo za duzo troche tych wszytkich trojkatnych akcentow...no ale przynajmniej nie jest nudno:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzenie tutaj ciekawsze...ale nadal nie uwzgledniles dlugosci rak czlowieka.powinenes sobie naszkicowac fantoma w takiej pozycji jaka uwazasz za sluszna.(naprzyklad siedzacego na tym fotelu) i narysowac łukami zasiegi rak i nog.i wtedy projektowac pulpit i cala reszte...zeby to dla ludzi bylo.a kreska fajna.niezle sobie radzisz z perspektywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no co do fantomow to racja...ale nie przy tego typie rysunku...gdybym ja rzutowal boglbym sie pokusisc o fantomy...jednak zeby ja rzutowac trzeba najpierw wiedziec jak ona bedzie wygladac...i wlasnie dlatego robie tego typu szkice jak te...one nie zawsze pokazuja idealnie idee ale buduja zarys gdzie zwykle zaczyna sie dopiero na takiej bazie pracowac:p...u mnie zostane jednak na fazieszkicow ...bo zalyz mi na zaprezentowaniu wielu ideeiy...trza jakos cwiczyc te szare komorki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi musialeś sie natrudzić nad siedzeniami bo widać że duż gumowaleś na prawym nagłówku. No ale udało ci sie fajnie z tego wyjść - ogólnie to niewiem co wy macie do jego pracy - podoba mi sie, szkic piękny a to że jest tam kilka malutkich blędzików to przecież nieszkodzi a po drugie to niejest tak latwo narysować pożądnie wnętrze w perspektywie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dino-lol:D....no a tak na serio to jest minimalnie za daleko nie da sie ukryc...ale i tak jestem z niego zadowolony...bo ten fotel to byla bardzo powazna proba mojej wyobrazni:)...no i jak tam wczesniej dino mowil takze...auto przy wnetrzu narysowac to pikus...dlatego jest to bardzo dobre cwiczenie na perspektywe proporcje itp......ale od czego jest zycie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Dino też ma do niego wielki szacunek za podejście do większości żeczy, ale uwierz mi czasami tródno z nim wytrzymać:p:p, pozdrawiam Tomek. Pracki bardzo mi się podobaja. Wczoraj myślałem sobie jak to bedzie jeździć autem zaprojektowanym przez ciebie, jak już będziesz projektantem:D wszędzie widzłabym twoje kreski:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miażdżą te koncepty! Lubie patrzyć na twoje pracki...wali profesjonalką:) prawidłowo...ja niestety nie mam daru tworzenia takich form...jestem pełen podziwu...ale smutno że od paru dni nie ma nic nowego:p

 

P.S.

Ale pamiętaj że jak będzie trzeba to każdy cię tu równo zjedzie...więc nie schodż z poziomem tylko dlatego że ludzie mówią, że jesteś dobry:p

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętaj że jak będzie trzeba to każdy cię tu równo zjedzie...więc nie schoć z poziomem tylko dlatego że ludzie mówią, że jesteś w tym dobry:p

 

Pozdrawiam!

 

dobre zdanie golum ;P przyda sie nietylko miwtowi ale i nam wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golum-dzieki na wstepie...no a nic nowego nie ma bo czasu nie mam i skanera chwilowo..ale skoncze wnetrze na bata i dojdzie jeszcze kilka poki co robie dosx futurystyczne...potem bede probowal bardziej obecne...bo wszytko robie do teki wiec tak czy siak odswierze watek napewno...a co do zdania ostatniego...to swieta racja...w sumie zawsze staram sie trzymac poziom...:d....ale i tak nie zawsze jest jakbym chcial...dlatego pracuje nad tym...:)

 

ps...jechania sie nei boje...po to wystawiam publicznie prace zeby poznac wasze zdanie:D...choc najlepiej by bylo czasem dac komus do narysowania te wnetrza..zeby pokazac ze to wcale nie takie latwie jak wyglada...zreszta wiesz o czym mowie...ty siedzisz w sumie w podobnym stylu rysunku i tez duza uwage zwracasz na perspektywe z tego co zauwazylem....oczywiscie nie mam tutaj nic do wczesniej przedstawionej krytyki...bo w sumie same rzeczy o ktorych nie wiedzialem lub nie widzialem zostaly mi powiedziane...i za to lubie to forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności