Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Spikery


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja stawiam na szopa bo jest na nim ładny gładki sampling w pzreciwieństwie do shaderów a raczej inwestuje się w refleksy gładkie a nie dofa z resztą RT troszq za mały jak na dofa vrayowego
Whew, po pol godzinki na takie rendery? Sprzet musisz miec dobry :)

W czym dodawales DOF'a ?

juz wam sie "tlumacze" :)

 

Kompozycja jak zwykle w szopie ale Dof jest calkowicie renderowany.

Nie przesadzajcie z tym RT ! tam nic nie ma w tej scenie ! ile to mialoby sie renderowac.... ? dluzszy czas bo okolo 1-1,5 renderowal sie ten z wyraznym odbiciem w podlodze czyli ostatni. wiadomo - miekki reflect!

sprzet cienki (przecietny) ! mam podane info pod obrazkiem.

 

można coś o nich sie dowiedzieć? chodzi o wymiary
pozniej moge podac wymiary bo teraz nie jestem na swoim kompie... tylko jakie chcesz ??? Nie mam rysunku technicznego ! To jest wzor wymyslony na potrzeby wnetrza ktore projektuje. Poza tym kolejny obiekt do biblioteki modeli arch.

 

może powiesz coś więcej o ustawieniach sceny i renderera :)

generalnie na bazie sceny juz wczesniej przygotowanej, pewnie juz przez niektorych znanej

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=22808

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie chce rysunku:P ale chyba robiłes to w skali, jak nalezy:) wiesz takie podstawowe zreczy wysokośc, średnica membrany albo najlepiej całego glośnika:)

pozdro i jeszcze raz: pięknie

 

RA- wlex na gadulca

 

Ok zrobilem jakies pogladowe wymiarowanie ... Co do skali to za bardzo sie sprawami technicznymi nie przejmowalem bo to wylacznie projekt... Jak komus zalezy zeby sie przyczepic do konstrukcji i wplywu ksztaltu bryly na jakosc dzwieku, to jestem "bezbronny" - to nie moja dzialka:)

Ja wylacznie projektuje. Dlugaaaaaaa droga do produkcji ... :)

 

speaker_wymairowanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za wymiarki:) nie chodziło mi o wpływ budowy na jakośc bo wiem ze liczył sie wygląd poprostu byłem ciekaw jak to wygląda bo z tamtych renderó mozna było wywnioskowac 5 cm i 5 m

aaa :) rozumiem !!! :) umieszczajac kabel myslalem, ze wyznacze skale i bedzie to dobry punkt odniesienia... chyba powinno byc cos jeszcze :) bo rzeczywiscie jak teraz na to patrze to wiele nie mowi :) abstrachujac od faktu ze na rynku sa rozne grubosci !!! :):):)

 

 

....jeszcze zapomnialem!!!!!!!!

 

Wiekie dzieki za "pozytywne reakcje" :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności